Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már így bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már így bízni benne,mit tegyek? 25/N

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt.A kezdetektől fogva együtt lakunk.Majdnem 2 éve már hogy eljegyzett.Tavaly történt egy baki.Véletlenül jöttem rá hogy a barátomnak van e-mail címe.Nem akartam hinni a szememnek.A bejövő olvasatlan levelek között találtam szexpartnerkereső oldalakat.Mikor kérdőre vontam hogy mi ez állította hogy nem tudja nem ő csinálta.Megpróbáltam belépni az egyik oldalra azza a jelszóval amit a facebookjához is használ.Beengedett.A nevén kívűl szerepeltek ott olyan adatok is(magasság,kg) amit ugye egy random emberke aki esetleg így akarná megviccelni nem tudhat.Ha ez nem lenne elég egy fotó is volt róla egy sötét homályos arckép ahol az arca nagy részét eltakarja.Mondtam neki hogy hallod ne nézz hülyének akkor mégis ki csinálta ezt a képet? A kép is pont olyan minőségű volt amilyet a tabletjével lehet csinálni.Azóta sem vallja be hiába nyüstölöm vele.Mivel hamarabb elindulni,később hazaérni munkaközben lógni nem tud ezért abban biztos vagyok hogy nem csalt meg.Ezért mondtam neki hogy figyelj nem foglak kidobni de magyarázatot kérek hogy ez miért kellett,mi a baj,mivel nem vagy elégedett.Azóta is tagadja.Mióta ez történt nem tudok bízni benne.Abban biztos vagyok hogy szeret mert olyan cink,gázos,undorító szitukban látott már hogy na nem részletezem.Történt velem egy baleset gyakorlatilag hónapokig eltartott amíg nem tudtam dolgozni,mindenben segített,gondoskodott rólam.Arról beszél hogy házat vegyünk meg hogy ő már szeretne apuka lenni.Ezért fáj ennyire hogy ha tényleg szeret és velem tervezi az életét továbbra is akkor miért kellett ez és miért nem hajlandó bevallani? Ha elém állt volna hogy figyelj igen én voltam azért csináltam mert…de már szégyellem és nagyon megbántam soha többet nem lesz ilyen már rég le lenne zárva el lenne felejtve.De így hogy nem tudom az okot egyszerűen nem tudok megnyugodni,elfelejteni ezt és ugyan úgy bízni benne mint előtte.

2021. aug. 25. 14:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Az onbizalomhianyos emberek azok, akik nem merik felvallalni a dolgaikat es ok csalnak meg leghamarabb. Egyszeruen nem mernek beleallni a temakba.
2021. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
És ezzel lehet valamit kezdeni? Az ember tud változni ha akar.Kiskoromban kuka voltam most meg a pofázásból élek.De ebbe még nekem is beletört a bicskám…
2021. aug. 25. 15:30
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem fog változni, előnyére biztosan nem. Kuka vagy most is, csak arról pofázol, aminek nincs tétje. Aminek tétje van, mint a jövőd és a gyerekeid jövője, abban kuka vagy. Ha nem vágod ki, mint macskát szarni, akkor legközelebb még lazábban néz hülyének. Nem törik ebbe bele senki bicskája. Ezzel lehet és kell is kezdeni valamit. Egyértelmű, csak mivel kényelmetlen számodra, ezért nem akarod meglátni. Pontozz le, ettől még a pasid meg akart és meg is fog csalni.
2021. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mivel látszik rajtad hogy rohadtul nem segíteni akarsz csak leszólni ezért le is pontoztalak.
2021. aug. 25. 15:34
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek nem valtoznak, foleg felnott korukban, amikor mar megszilardult a szemelyiseguk. Sokan varnak arra, hogy valtozzon a parjuk, de soha senkinek nem jott ez meg be.
2021. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is szakítanék vele, mert egy ilyen dolog után a bizalmatlanság lenne, ami megölné a kapcsolatot. Nem bírnám ki, hogy ne dörgöljem az orra alá minden vita alkalmával.
2021. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
78%
Én sem bíznék benne, mert hajlik a megcsalásra, amúgy nem jelent semmit hogy időben hazaér, az is lehet hogy aznap szabira megy és a profik egy másik telefont, sim kártyát használnak.
2021. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!