Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ha valaki felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha valaki felett uralkodnak egy kapcsolatban? Írhattok személyes tapasztalatokat is

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Nem hagy neked személyes teret, mindig mindenről be kell számolnod,különben tuti titkolózol és megcsalod, meg akarja mondani mit vehetsz fel, kivel,hova mehetsz,mit csinálhatsz. Nem lehet önálló gondolatod se kb, mindenben irányítani akar és elnyomni.
2021. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én hozzátenném higy ilyenkor gyakori hogy családtagokkal, és barátokkal se találkozhatsz.
2021. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Az én exem ennél sunyibban csinálta az uralást. Ő nem tiltott meg semmit konkrétan, DE konkrétan minden családi rendezvényen, és baráti bulin (amíg voltak egyáltalán) tapadt rám, mint egy bélyeg.


A öccsének a barátnőjét sosem kedveltem, de exem unszolt, hogy legyünk jóban. Aztán a lány meghívott minket grillezni, és mondom, ez kedves tőle, adok neki egy esélyt. Hívott táncolni, mentem is vele, jól éreztük magunkat, erre exem jött mögém, csúnyán nézett, amíg táncoltunk... Néha meg is fogdosott. Megjegyzem, csak lányok táncoltunk, és velük sem ilyen összebújós lassúzás volt. Végül megkérdeztem tőle, hogy ezt mire véljem, nem táncolhatok a lánnyal, amikor előtte azt mondogatta, hogy szeretné, ha jóban lennénk??? Erre jött, hogy csak velem akart lenni. Megjegyzem, őt is hívtuk táncolni az elején, de közölte, hogy ő utál, és nem fog...


Ha az én családommal voltunk, akkor sem maradt beszélgetni kaja után az asztalnál, hívott volna be a szobába, hogy ott unatkozzunk. Illetve ő mást akart, nyilván szexet, és ha véletlenül én nem akartam, nagyon megsértődött.


Jöttünk haza az egyetlen közös nyaralásunkról (nehogy azt higgyétek, hogy ő fizette - ajándékba kaptuk), és a vonaton a fülkében ült két idős néni, és egy idős úr, aki az egyiküknek a férje volt. Beszélgetésbe elegyedtünk, nagyon művelt emberek voltak, és a Balaton vizétől a hattyúkon át az oktatásig mindenről tudtunk beszélgetni. Annak ellenére, hogy én 24 éves voltam, nagyon jót beszélgettem velük, fel sem tűnt a korkülönbség. Aztán egyre csak észrevettem, hogy exem nagyon-nagyon csúnyán nézett rám. Akkor megértettem volna, ha három helyes, izmos pali ült volna mellettünk, de idős emberekkel beszélgettem tök normális témákról, és még ez sem tetszett neki.

2021. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%

Hortenzia* nagy-nagynéném sétapálcával fegyelmezi Flórián* nagy-nagybátyámat. És teszi ezt teljesen nyíltan. Ütögetés, böködés, fenyegetően felemelés, elég ha koppant vele, Flórián* bácsi máris csicska módra ugrik.


Igaz Hortenzia* nagy-nagynénén kétszer akkora, mint Flórián* bácsi és fizikailag is erősebb, mert Flórián* bácsinak ilyen gyomorbajai voltak régebben és nincs 50 kg az egész ember, míg Hortenzia* néni úgy 80-100 körül van és még fél fejjel is magasabb, ami nem meglepő, mert minden rokonom magas és robosztus alkatú.


*a nevek elváltoztatva

2021. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!