Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác aki nagyon bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác aki nagyon bejön, és hát a csajokkal szoktunk arra sétálgatni. Ugyanabba a suliba járunk és 1szer csak megtetszett. Kérdés: van esély nála?

Figyelt kérdés
Felvettem msnre. De amikor beszélünk mindig "mennie kell". Utoljára amikor ráírtam (mert ő nem ír). Akkor mondta h majd ír nekem. Nahát azóta se írt. Nemtudom mi lesz. Vajon miért nem ír?Pedig valamelyik nap amikor jöttünk a büféből fel, köszönt. és ilyen eldugott izé helyen van a büfé. Meg a hely ahol ült. észre se vettem volna:S:D de köszööönt és ááh ... Majd tegnap a termük előtt sétáltunk a csajokkal. és beszóltak neki az osztálytársai fiú tagjai h "hé ott megy a nőd. " a nevét is mondták. és a 2 bnőmet se ismeri. Szal tuti rám értették. Miéért?Féélek. De nagyon. Attól tartok h nem azért mondták neki mert arról mesélt volna h bejövök neki. bár 1 csaj o. Társának elmondtam. Attól még neki meg a haverjainak se kéne tudniuk. Legalábbis általam nem . Van még esély? őszinte választ kérek :]
2008. dec. 10. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta 2-3 ilyen kérdés van, olvass vissza kicsit.
2008. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

én most inkább a negatív oldalát írnám le, gondolom más azt fogja mondani, hogy biztos van esély :


- lehet hogy félreértetted és az osztálytársai valami mást mondtak, vagy másra gondoltak

- attól hogy még köszön neked nem biztos hogy bejösz neki.

- viszont ha az a lány akinek elmondtak pletyis és elmondta a többieknek, lehet csak azért mondták a többiek... na mind1 az a lényeg hogy nem biztos hogy azt jelenti hogy tetszel neki.



amúgymeg nem kell izélni ha akar valamit úgyis írni fog vagy keresni a társaságod, esetleg randit kérni.


ez lett volna a negatívabb oldala az egésznek.

2008. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

a szivem szakad meg ilyenkor .. :(

mi lenne az a dolog amiből biztosan rájövök h tetszem-e neki?

2008. dec. 10. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki, ne járkálj arra amerre ő van, próbáld kerülni, de ne feltünően, ha hiányzol neki, akkor fog írni, vagy keresni
2008. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy srác.-magamból kiindulva sosem szereti azokat a lányokat akik mennek utána egy lány sose mutassa magát könnyű prédának ,mert ez elriassza a rendes srácokat, azok akik nehezebben kaphatóak, sosem egy kis kalandra vágynak, és ezt a fiúk észreveszik, ha nem közeledik feléd annak 2 oka lehet : 1 bátortalan, puha p*cs

2 egyáltalán nem izgatod .

(FONTOS!! mindegy hogy a fiú mien, rámenős, vagy zárkózott, mindig ugyanazt a kérdést tesszük fel, és elhiheted hogy nem verjük nagydobra akármilyen EGO istákkal van dolgod :D)

2008. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!