Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm szerint nem szeret. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2018-ban jöttünk össze. Egy éve szakítottunk, mert depressziós vagyok/voltam. Akkoriban nagyon ki voltam borulva. A fejéhez vágtam minden ocsmányat, elküldtem a női nemiszervbe, nem szexeltünk már 2 hónapja, nem közeledtem felé sem intim módon, sem intellektuálisan. Ekkor mondta, hogy nem bírja tovább és szétmentünk.

Most a nyár elején újra dumálni kezdtünk, nem is tudom pontosan hogyan. Azóta kezelve lett a betegségem, már jobban vagyok. Csak sokat összejártunk beszélgetni, majd azt vettük észre, hogy ugyanúgy smárolunk, szexelünk. Szóval igazából megint összejöttünk 1 hónapja. A barátnőm szerint nem szeret, mert akkor el sem hagyott volna. Én viszont azt vallom, hogy az én viselkedésem volt tolerálhatatlan.

Szerintetek?

22/L


2021. aug. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat csoda hogy ezt bírta két hónapig. Nem nagyon hiszem hogy fordított esetben Te kitartottak volna mellette.

Újra osszejonni Vele még érdekes...miert gondolod hogy ha boldogtalanok voltatok egyutt másodszorra jó lesz?

Nekem is volt depressziós barátnőm, de eddig sose fajult

2021. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így tudni.


1. A barátnőd valószínűleg csak védeni akar a csalódástól, érthető a reakciója, de nem ő éli át.


2. Lehet te voltal tolerálhatatlan, van amikor a szerelem kevés.


3. De igazából majd az idő igazolja. De mindeképp beszélhetek arról hogy hányadán álltok, nehogy az legyen hogy ő csak szexet, kalandot lát bele, míg te többet.

2021. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem voltunk boldogtalanok. Velem voltak problémák. Amúgy megértettük egymást. És szerettem is, csak képtelen voltam kimutatni. De már azt hiszem rendben vagyok. (gyógyszer).

És igazából nyugodtságot, szeretetet, bizalmat érzek a közelében.


Már megbeszéltük, hogy együtt vagyunk. Meg az elej úgy indult másodszorra, hogy csak beszélni jártunk össze. Én már eközben is éreztem, hogy igen, marhára szeretem. Meg kívántam is végig. Amíg egyedül voltam meg végig őt sirattam. Aztán végülis ő írt rám tavasszal, hogy hogyan vagyok. De nyár elején kezdtünk el beszélgetni rendesen (azt már nem tudom hogyan xd)

2021. aug. 26. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nincs igaza a barátnődnek. Van az a viselkedés, ami nem tolerálható, és a tied ilyen volt.
2021. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsó válaszodbol már megvan a dontes. Ne ketelkedj magadba, vesd bele magad és hajrá :)

2es voltam

2021. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5, en voltam a kettes😂😂😂
2021. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 bakker, bocs. 1es voltam xD
2021. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!