Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbánthatna szóban a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánthatna szóban a párod úgy, hogy emiatt szakíts vele?

Figyelt kérdés
Ha egyébként jó a kapcsolat, de van egy feszült helyzet, egy veszekedés, ahol szándékosan a fájó, gyenge pontjaidat veszi célba. Mi lenne olyan súlyosan bántó, hogy szakíts vele? Vagy túllépnél rajta, megbocsánatád? Aki túllépett rajta, ott ezek a bántások ismétlődtek vagy nem fordult utána már elő?

2021. aug. 27. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként harmonikus kapcsolatban élünk, és egyszer fordul elő nála pillanatnyi elmezavar, amit megbán és bocsanatot kér, akkor nem szakítanék vele. Ha sűrűn mondana bántó és igazságtalan dolgokat, akkor előbb - utóbb betelne a pohár.
2021. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mostani fejemmel valószínűleg túllépnék rajta, főleg ha magától belátná hogy nem volt bölcs dolog részéről amit mondott. 20 évvel ezelőtt simán szakítottam volna miatta, mert akkor sokkal kevésbé toleráltam a megjegyzéseket, beszólásokat.

Ha ez nem egyszeri alkalom lenne hanem ismétlődő, akkor viszont elgondolkoznék azon, hogy a partnerem szakítani akar csak velem akarja kimondatni hogy vége legyen a kapcsolatnak.

2021. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Ilyen hirtelen felindulasbol mondott dolgokra amugy sem adok.


Ha folyamatosan lelkiterrorizalna akkor viszont már erdekelne az hogy alapvetoen mi lehet velem a baja.

Ha az megvan, kerdes, meg tudjuk e oldani.


Alapvetoen tettekre adok inkabb.

Amig csak szoban fenyeget vagy zsarol vagy bántalmaz addig nem is értem mirol van szo altalaban.


Viszont ha mar napokig hetekig haza se jon csak egyszer ketszer enni aludni, akkor kezdek már lemondani rola es elengedni a dolgokat.


Mindig a tetteket nézem.

(Amelyik kutya ugat az nem harap-addig nincs nagy baj)

2021. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lenne olyan, amivel elérhetné. Számomra még a veszekedés sem arról szól, hogy mindenfélének hívjam a másikat, vagy direkt megbántsam. Inkább csak képtelen vagyok nyugodtan kifejteni az álláspontomat, de akkor is az érzéseimet emelem ki, csak éppen túlsarkítva, nem feltétlenül logikusan. Hasonló szintet visszafele is elviselek. Ha elkezd pocskondiázni, mindenfélének lehirdani, akkor mehet, amerre lát. De ilyenre 6 év alatt egyszer se volt példa. Sőt, exeim se csináltak soha ilyet.
2021. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha halott felmenőim ócsárolná és nem kérne azonnal bocsánatot, biztosan szakítanék.
2021. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Kövezzetek meg. Ha szeretsz valakit, nem támadod ott, ahol a legjobban fáj neki. Nyilván vannak veszekedések, de mindennek van egy határa.
2021. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, lenne olyan helyzet. Elvárom a páromtól, hogy tudja kontrollálni magát. Akármennyire ideges vagyok, én is mindig kétszer meggondolom, hogy mit mondok. Mert azt már nem lehet visszacsinálni egy bocsánatkéréssel.
2021. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

-Én lefeküdtem veled te meg.......(amit én nem csináltam meg).....

-Velem sose foglalkozol, mindig más a fontos.

-Utálom a roh@d macskádat.

-Dagadt állat (90kg vok)

2021. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek máshol van az a határ, amit még elvisel. Akad aki türelmesebb, nyugodtabb típus, aki lobbanékonyabb, az hamarabb mond olyan dolgokat, ami konfliktushoz vezet.

Ha ismétlődnek a bántások, akkor általában előbb utóbb vége lesz. Olyan is előfordul, hogy csak nem értik egymást, ezért nem működik, pedig nem biztos, hogy rossz emberek.

2021. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kulonbseget tudok tenni a pillabatnyi eros indulat, es a g
2021. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!