Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánthattam a párom?

Figyelt kérdés
Mikor arról beszélt, hogy 10 éve leszünk együtt, azt mondtam neki, hogy jobb lett volna, ha még ő előtte meglett volna néhány pasi és csak utána ismerem meg őt. Nem akartam megbántani csak őszinte voltam. Könnyes volt a szeme, de miért?
2011. júl. 27. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát azért,........ rendes vagy.
2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 GaBiii17 ***** válasza:
100%
ugyan, csak sírt örömébe!
2011. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
bocs de ez nagy parasztság volt, szóval annyit megérdemelne hogy bocsánatot kérsz tőle
2011. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

egyetértek az első válaszolóval.

tudod, ha nem tudsz semmi szépet se mondani, akkor inkább ne mondj semmit.

2011. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen. megbántottad.

Ha viszont tényleg komolyan gondoltad amit mondtál,akkor sokat nem tudok hozzáfűzni.

Egy ilyen beszólást egész biztosan nem hagytam volna annyian, de gondolom szegény köpni-nyelni nem tudott.

Gratulálok a 10 évhez amúgy.

2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
először gondolkozz, utána szólalj meg... biztos rosszul eshetett neki :/
2011. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Magyarul, nem is szereted igazán, és előbb vagy utóbb meg fogod csalni. A párod sokkal jobban szeret téged, jobbat érdemelne.
2011. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A parom es en 4 eve vagyunk egyutt, o egy kicsit kesobb kezdte a csajozast en vagyok az elso baratnoje. Nekem o otodik baratom. Evente egyszer kb amikor evfordulo kozelebe erunk felhozza a temat, hogy en vagyok az elso es mar lassan 25 lesz.. hogy nincs mihez hasonlitania ami koztunk van, meg nem elte ki magat. E mellett en tudom hogy o engem szeret legjobban a vilagon ezert csak hallgatok es elterelem a temat, de legszivesebben fognek egy bazinagy vasalot es jol nekivagnam ilyenkor, mert nagyon rosszul esik. Tudom, hogy o csak azert mondja mert oszinte tud velem lenni, es nem valaszolok erre a monologra semmit, mert ha rossz, ha jo..tudni akarom mit gondol, es ha mindig hisztiznek amikor nem tetszik amit mesel, legkozelebb el se mondja majd. De azert amikor ezt hozza fel orulok hogy nem lat a fejembe. Mindig vannak dolgok amiket azert jobb ha megtartasz magadnak, vagy jobb ha a baratnoidnek meselsz ilyenekrol, mert mast nagyon nem ersz el vele, csak fajdalmat okozol, o meg tulsagosan szeret, hogy barmit szoljon.
2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen megbàntottad kézeld el magadat az õ helyébe, ha neked ezt mondta volna.
2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"képzeld"
2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!