Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonta vissza? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonta vissza? Vagy csak húzza az agyam?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt találkoztam egy házas férfivel, és feldobta az ötletet, hogy lehetne valami, de nyilván csak lazább kaland. Én mindig is az eszére hallgató lány voltam, és hiába tetszik nagyon, visszautasítottam. De aztán egész nap ő járt a fejemben, ezért tegnap ráírtam. Mondtam, hogy szívem szerint lehet másképp döntenék, de mondta, hogy már nem táncolhatok vissza. Mondtam hogy szépen kioffol és mondta, hogy visszaterel a helyes útra, ha már legalább én tudtam józanul gondolkodni vele ellentétben. Pedig azt hittem le fog csapni az alkalomra, vagy ez most ilyen forditott pszichologias dolog? Mindegy én már többet nem nyaggatom, csak tegnap kicsit szarul éreztem magam, hogy lehet soha többet nem látom.

2021. aug. 27. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

"Én mindig is az eszére hallgató lány voltam, és hiába tetszik nagyon, visszautasítottam. De aztán egész nap ő járt a fejemben, ezért tegnap ráírtam."


Aham, ok.

2021. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
85%

Ez az etetés része.


Pecáztál valaha? Kicsit megeresztjük a zsinórt, hogy szabadabbnak érezze magát a hal, elúszkáljon...de a horog a szájában marad.


Ezt csinálja perpillanat veled a faszikám.

Az ok: addig is rajta kattogsz, megesz a gondolat is.


Megoldás: nem gondolni rá, elhajtani, mással foglalkozni.

2021. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem élethalál neki a kerdes valszeg otthon is simán megkapja ami kell neki vagy etet masokat is vagy van ugyis szeretoje.

Es nem akarja a macerás kapcsolatokat.



Plusz elég lehozo lehet amikor egy nő leadja az elveit. Azaz egyszer tartja magát annyira, hogy nem sullyed le hasznalati eszköznek, de aztan meg feladja, hogy sebaj ha csak üritésre használsz. Es mindemellett mégcsak feltételei sincsenek.


Ha kell majd egy konnyu menet neki hivni fog.

2021. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak játszanak és eszökben sincs félrelépni. A játék addig tart, amíg nyilvánvalóvá nem válik, hogy ha akarná, akkor megkaphatná az adott nőt/férfit.
2021. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Más már igent mondott neki, így te már nem kellesz.
2021. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Te is elutasitottad. Nincs szinkronban, ki mit lepett. Ezek utan barmi lehet, ha passziv maradsz.
2021. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem több okot leírtak. Ami még lehet, hogy tudja te többet èreznèl, amit ő nem akar. Neki csak kaland kell
2021. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Bezzeg, ha én írnék, akkor NEM GONDOLNÁD MEG MAGAD :DDDDD
2021. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a józan észről 😅
2021. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!