Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vonta vissza az üzenetet?

Miért vonta vissza az üzenetet?

Figyelt kérdés

2 hete voltunk bent városban iszogatni az osztálytársaimmal, lányokkal, és megbeszéltük, hogy a nyáron is tartani fogjuk a kapcsolatot, majd bejárunk inni, csinálunk programokat. Tegnap este írt az egyik lány, hogy milyen programom van nekem a nyárra, mikor érek rá, de nem tudtam neki eddig válaszolni, most írtam volna neki, mikor láttam, hogy visszavonta az üzenetet.

Miért tette? Így már nem is érvényes a meghívás, ne is válaszoljak neki? Nagyon elszomorít...


2021. jún. 28. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet azt hitte, hogy azért nem válaszolsz, mert nem érdekel téged.
2021. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolgoztam...
2021. jún. 28. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet abból, hogy egy napig nem tudtál neki válaszolni, azt szűrte le, hogy nem érdekel Téged, vagy nem akarsz vele találkozni, és ezért cikinek érezte, hogy ő írt neked és kitörölte.

Vagy véletlen elnyomta. Vagy nem neked akarta írni. Vagy közbejött neki is valami program és most hirtelen ő sem tudja, hogy ér rá....stbstb.

Azt, hogy miért tette, azt csak ő tudja megmondani. Mindennemű kapcsolatban alap a tiszta kommunikáció. Írj neki, hogy ne haragudjon el voltál havazva, mi a helyzet, mikor találkoztok. Nem kell túlgondolni.

2021. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy az van, hogy nem neked akarta írni vagy véletlen vonta vissza vagy meggondolta magát. Csinálj úgy mintha nem láttad volna az üzenetet és kérdezz rá, hogy mit szeretett volna írni. És akkor elmondja, hogy mi a helyzet. Vagy kérdezd meg, hogy miért törölte.
2021. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Este 11 körül írta, másnap délelőtt 9 körül vonta vissza, szerintem hamarabb is észrevette volna, ha rossz embernek írta volna.
2021. jún. 28. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
#2 hát jó, de akkor gyorsba írtad vna, hogy most nem tudok visszaírni annyira, mert dolgom van
2021. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De válaszolj szerintem. Írd, hogy bocs, dolgoztál, jól láttad e a kérdést és áll e még az ajánlat.
2021. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most mi ez? Miért ne tudnál most neki írni? "szia bocsi dolgoztam, miért vintad vissza? Szívesen találkozom"

Már meg is van oldva..

2021. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Írjál már rá te xd

Az első dolog ilyenkor, hogy megírod, hogy bocsi nem értem rá.

Bár ha tényleg ennyire nem értél rá és nem is írtál rá ezután akkor számodra tök mindegy. Ha nem szimpatizálsz a lánnyal akkor hagyd.

2021. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megírtam neki, lesz, ami lesz
2021. jún. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!