Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól félek hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek hogy elvesztettem a nőiességem a szemében! Mit tanácsoltok? Lehet csak én érzem magam kényelmetlenül a társaságában

Figyelt kérdés
Hétfőn volt egy nőgyógyászati műtétem!Babát szeretünk volna össze is jött, de sajnos nem fejlődött rendesen és el kellett venni mert rám is veszélyes volt! :( Mióta haza jöttem a kórházból csak arra tudok gondolni hogy soha többé nem leszek nő a szemében!!
2021. aug. 27. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez teljesen normális, hogy így érzel, de túl kell tenni ezen magad. Valószínű hogy nem te vagy az egyetlen aki így járt. Én biztos, hogy ebben az esetben támogatnálak lelkileg és később újra, mikor már te is túl vagy rajta, akkor újra próbálkoznánk.
2021. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van egy lánya akit közösen nevetünk fel imádom mert úgy érzem hogy az enyém is!

Ezért én magam döntöttem úgy hogy ezek után vissza állok gyógyszerre!Támogat is egyértelmű! De ha bele nézek a tükörben egy nőt látok aki NEM egy dögös kívánatos hanem inkább egy elhagyatott nő

2021. aug. 27. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Azt hittem, ilyenkor a gyasz erzese tagloz le valakit. Nem lehet, hogy ha gyereked lenne, az is masodlagos lenne a noiesseged relaciojaban?
2021. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Miert ne lennél??

Te hibád ?? Nem

Akkor meg térj észhez

A sirankozassal nem jutsz előre...saját tapasztalat

2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Kedves utolsó! Azzal sem jut előre egy ilyen nehéz helyzetben ha olyan emberek válaszolnak neki, akik csak ennyit tudnak mondani. Ne siránkozz, nem jutsz előre. Baj van a fejedben, vagy mi van? Gyászol, ami teljesen normális. Ezt a folyamatot ne siettesd, beszélj a pároddal róla, segíteni fog benne, ha mindenben támogat, hidd el. Ha valami bánt és kétséged van róla, akkor kérdezd meg róla, főleg, ha azzal van a probléma, hogy nem érzed azt, hogy ezek után nőként tekint rád. Pedig hidd el, hogy ez valószínűleg nem úgy van ahogyan Te hiszed.
2021. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as!

Vártam már a társadalmilag elfogadott norma szerinti ítélkezést! Úgy gondolom ha 4 hete ezt súlykolják beléd hogy ha nem teszel elenne a te életed is rá mehet akkor nem hiszem hogy lenne időd gondolkodni és gyászolni!Jól döntöttem döntöttünk mert egy beteg gyerek egy egész életen át tartó felelősség és elég baj hogy te ennek ellenére ítélkezel!

2021. aug. 27. 12:42
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es!

Ne kerülj ilyen helyzetben mert borzasztó érzés! Ha férfi vagy ha nő akkor sem!

5-ös!

Köszönöm szépen!

Bízom benne hogy minél hamarabb vissza térek önmagamhoz és a párkapcsolatom is rendben lesz fogalmam sincs ő mit élhet át magában mert ha meg kérdezem annyit mond hogy hálás vagyok hogy te itt vagy velem!

2021. aug. 27. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Segítsétek egymást! A kommunikáció az egyetlen ami átsegíthet benneteket ezen, én így látom. Szóval ne félj elmondani neki az érzéseid, nehezebben de egy idő után hátha ő is megnyílik. Neki is ki kell adnia magából, ne zárkózzon be. Kitartást kívánok!

5# vagyok.

2021. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5# köszönöm szépen a megértést nem mindenki így látja!

Legyen szép napod!

2021. aug. 27. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Bár külső szemlélőként, de átéltem, láttam mennyire nehéz ezt feldolgozni.

A nővérem ikreket veszített el így. Okos és felelősségteljes dötés volt amit fájó szívvel kellett meghozni.

A többiekkel nem kell foglalkozni, nagyon sok az olyan ember aki csak arra utazik, hogy az érzelmileg sérült embert lehúzza. Nem voltak ott amikor az intelligenciát osztották és az együttérzést, jóindulatot.

Neked is szép napot! :)

5#

2021. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!