Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántott a párod, nem engesztelt ki, te mégis utána lefeküdtél vele?

Figyelt kérdés
Miért feküdtél le vele?

2021. aug. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

- Mi a terv?

- Valamilyen cselekedet végrehajtásához szükséges lépések elgondolása.

2021. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is kiengesztelést várok,hanem inkább megbeszéljük a problémákat. Utána jöhet az összebújás is.
2021. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen, egyszer, de nem is volt jó a szex, így azóta nem fekszem le vele, amíg nem békülünk ki. És sokan sztem félre is tudják érteni, nem zsarolom őt, egyszerűen nincs kedvem hozzá, és mivel ő olyan típus aki nem hajlandó beismerni a hibáját, mindig engem hibáztat, és nem kér bocsánatot, ezért hát sajnos van hogy napokig morcos vagyok és nincs szex.. Végül aztán mindig kibékülünk csak ő sem egy egyszerű eset


Amikor egyetlenegyszer lefeküdtem vele mikor haragudtam rá, az azért volt mert rettenetesen vágytam a szexre és úgy gondoltam h ha egy jót szexelünk majd egyszerűen elmúlik a fájó érzés és elfelejtem az egészet de nem így lett

2021. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nem mindig a másik a hibás, ha valamin megbántódom. Időnként túl érzékenyen reagálok viccelődésre, ártatlan poénokra, jóindulatú kritikára is. Ha ilyenkor kiduzzogom magam és rájövök, hogy nem bántani akart, akkor utána minden oké, nem várok engesztelést és szívesen lefekszem a párommal.
2021. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, többször is.

Hogy miért? Hát mert őrülten kívántam:)

Úgy mondanám, hogy azzal engesztelt ki. De nem szabad ezt csinálni, meg kell inkább beszélni a problémákat. Mi a szőnyeg alá (illetve inkább a paplan alá:) söpörtünk mindent. Nem is lett jó vége a dolognak.

2021. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer, mert azt hittem, hogy az lesz az utolsó alkalmunk, szakítás közeli állapot volt. Sz-r is volt a szex. Szakítottunk is. Nem kellett volna azt már akkor bevállalni. Emlékezhetnék inkább a jóra.
2021. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!