Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik?! Ha titeket egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik?! Ha titeket egyszer nagyon megbántott egy lány és ti utána eldöntitek hogy nem akartok soha többet kapcsolatot/szerelmet, de egyszercsak mégis kapcsolatba léptek, annak mi lehet az oka!?

Figyelt kérdés

Ilyenkor miért teszitek félre azt hogy nektek nem kell többet kapcsolat?

A rendes válaszokért előre is köszönet!

21L


2018. jan. 2. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam így mondani mondtam de inkább azért hogy teperjen a lány
2018. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból mondhat, gondolhat ilyet az ember, de aztán szépen lenyugszik, rájön, hogy nem minden np egyforma és megy tovább az élet.
2018. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem teszek erőfeszítést, de ha egy színpatikus lány érdeklődik, keresi a társaságomat akkor belecsapnék és alá vágnék. :D
2018. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ti utána eldöntitek hogy nem akartok soha többet kapcsolatot/szerelmet,"


Ilyen nincs. Ezt nevezik költői túlzásnak.

2018. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen felindulásból én is mondtam, hogy kell a francnak még egy komoly kapcsolat, csak a bonyodalom, kötöttség van vele. Egy darabig elég csapzottan viselkedtem, komoly kapcsolatról hallani sem akartam, csak a szükségleteim kielégítésére kellett partner, akikből azért van jópár és nem kell keresni a fizetős kategóriák közül, van számos ingyenes illető.

Na aztán megismertem egy olyan lányt akit cseszettül megkívántam de nem adta magát, de már büszkeségből is hajtottam rá, jobban megismerve már nem csak kívántam őt hanem teljesen beleestem, időközben jól gatyába rázott. Utólag nem is bánom hogy így történt exem után jött egy számomra tökéletes társ akinél jobbat nem is kivánhatnék

2018. jan. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan olyan vagyok, mint amit leírtál. Fiatal-középkorú vagyok és elegem van a nőkből. Nagyon sok fajta kapcsolatom volt, de gyakorlatilag tönkretettek amiről nem feltétlenül csak ők tehettek, de azért nagyon sok esetben rendesen legyalultak a szívemből egy darabot.


Eldöntöttem pár éve, hogy nem, többet nem, soha, elég volt. Amivel viszont le lehet venni a lábamról az a kedvesség és ha a lány kezdeményez és ragaszkodik és bizony előfordult ilyen. Volt, hogy felmerült bennem a "lehet, hogy mégis?", de kivétel nélkül minden egyes alkalommal pofára estem végül.


Szinte BIZTOS, hogy bennem van a hiba, mások boldog párkapcsolatban élnek, nálam valami hiányzik ehhez. Pedig mindent megadtam a nőknek amit lehetett. Volt aki azt mondta, hogy ez volt a baj. Nem érdekel már... A lelkem mélyén szeretnék boldog lenni, mert még túl fiatal vagyok, hogy temessem magam, de ezt leszámítva feladtam az egészet.

2018. jan. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, csak hirtelen besokalt.
2018. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2018. jan. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!