Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent van társkeresőn megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent van társkeresőn megcsalás?

Figyelt kérdés
Párommal volt egy kissebb hullám völgy de végre minden jó (1 éve elunk együtt) a mai napon megláttam hogy TINDEREN fent van és rá irt 6.án és ma is egy lányra “örülök hogy kölcsönös a szimpatizálás lenne kedved beszélgetni?” Tudom hogy ez nem olyan nagy szöveg de félek hogy már megunt és csak a biztonság miatt van velem, amikor utaltam neki rá hogy olyan mintha valamit titkolja szinte hülyének nezett hogy halucinalok.. soha senkit nem csalt meg ezért próbálok benne bizni mikor szamit megcsalásnak ez a helyzet, vagy mit tegyek hogy újra csak rám koncentráljon ne mas lanyokra
2021. aug. 28. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnerkeresőn mégis miért lenne, ha nem "AZÉRT"?
2021. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
azonnal kidobnam egy ilyen utan.
2021. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem is szexcsetelt, majd meg is csalt . Csak nálunk 2 gyerek is van. Ha már most ilyen, nem fog megváltozni.
2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

soha senkit nem csalt meg


Gratulálok, ha ez tényleg igaz, ebben az első vagy neki.

2021. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után mit akarsz tőle egyáltalán. Nem barátkozni akar Tinderen. Dobd ki még most, vagy később megbánod.
2021. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját nevével, saját képeivel van fent és még beszélget is akkor egyértelmű… Én szakítanék
2021. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még le is tagadja? Mondta volna, hogy akkor regisztrált, amikor még nem voltál neki, vagy valami hasonló. Én szakítanék. Lehet, hogy még nem csalt meg, de a szándék ott van. Ez nem jó jel.
2021. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos csak baràtkozik - azért járnak tinderre az emberek


Ja nem

2021. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!