Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen mennyi idő múlva...

Tinderen mennyi idő múlva törlitek magatokat?

Figyelt kérdés

Szóval a teljes történet, hogy randizom egy sráccal 2 hónapja. Tinderen ismerkedtünk meg, de már együtt vagyunk mondhatni. Nem lett letisztázva de úgy viselkedik és én is vele. Megnyílt nekem, elég jól megismertem...stb. Szóval nem nézném ki belőle hogy megcsal. De ugye nem törölte a tindert így ezen az alapon én se. Nem beszélek senkivel ott, nem is használom az appot, csak néha csekkolom a profilját(múltbeli csalódás miatt nehezen bízom, de igyekszem). És azt vettem észre valtozott a leírása. Már ott van az instagrammja.

Eddig nem volt.

És nem tudom hova tenni a dolgot.

Mert én nem foglalkozom a profilommal se hisz nem akarok “mást”. Szóval igen bánt a dolog hogy mondjuk lehet a hátam mögött jobbat keres.

Viszont ellentmondásaim vannak, mert ismerem már eléggé és nem nézném ki belőle.

Én reagálnám túl? Mennyi idő után “normális vagy elvárt” hogy ne legyen fent valaki ha kapcsolatban van?



2021. júl. 19. 00:15
 1/8 anonim válasza:
Hát a "normális" az lenne, hogy ahogy összejöttök, letörli az appot, mert logikusan gondolkodva minek egy társkereső, ha megtaláltad a társad. De hát kinek mi a normális, én sosem voltam tinderen, de ha ott találtam volna meg a párom, személy szerint nem lenne semmi indokom maradni az appon, hacsak nem beszélek mással. Ez az én logikám, nem tudhatjuk, ő miért van fent még mindig. Talán "jöjjetek össze" ténylegesen, és letörli, ha nem, akkor kérdezz rá, hogy miért. Másképp úgysem jössz rá.
2021. júl. 19. 00:30
 2/8 anonim válasza:

"de már együtt vagyunk mondhatni."


Ki lett már jelentve bármi? Fel lett hozva az exkluzivitás, bele lett egyezve?


Én személy szerint legkésőbb akkor törölném magam, ha a nő felhozná, hogy randizzunk exkluzívan. Vagy ha felhozná a kapcsolatot, hogy kapcsolatot akar velem. Mert akkor biztonságban érezhetném magam, hogy mindketten el vagyunk köteleződve egymás iránt, és nem fog egyik pillanatról a másikra lelépni.


Ebből, hogy "mondhatni" nekem az jön le, hogy semmi ilyesmi nem volt. Egyáltalán csók volt már legalább?

2021. júl. 19. 01:05
 3/8 anonim válasza:
Van az az előrehaladás, amikor az ember már úgy tud netszerte ismerkedni, hogy nem használ hozzá hivatalos platformot:)
2021. júl. 19. 03:04
 4/8 A kérdező kommentje:

2es válaszoló:

Még nem lett kijelentve de már hívta magát a “pasimnak” miközben beszélgettünk és számtalanszor kicsúszott a száján hogy szeret. De mintha félne. Csak nem adok okot rá ami eléggé idegesítő helyzet.

De igen volt csók is és sajnos vagy nem sajnos már több is. Ezért nem értem a viselkedését.

2021. júl. 19. 08:38
 5/8 anonim válasza:
Egyszerű pedig. Nem csak veled kavar.
2021. júl. 19. 08:50
 6/8 anonim válasza:
Ha én kitenném oda az instámat, azt azért tenném, hogy hátha összejön valami. Nyilván nem ok nélkül tette oda. Kérdezz rá... de én nem jósolok nagy jövőt ennek így, főleg hogy ki sincs mondva, hogy jártok... hát akkor meg mit vársz? Csak te látsz bele többet.
2021. júl. 19. 09:04
 7/8 anonim válasza:
Másokat is kúrogat, csak azokat már instan szedi össze.
2021. júl. 19. 11:10
 8/8 anonim válasza:
Hagyd ezt a komolytalan "pasit", nem vagytok együtt.
2021. júl. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!