Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18/F vagyok és már 4-5 hónapja jöttem össze a barátnőmmel és együtt is vagyunk. Viszont néha már kezd sok lenni. Állandóan ölelgetne és puszilgatna, mindig mondja hogy "szeretgess meg" amitől feltartva érzem magam. Mindig kiszívja a nyakam véletlenül és utána megbánja, de újra és újra előfordul. Amikor főz és éppen van 1-2 percre akkor ott hagyja a félkész kaját és rajtam mászkál ami miatt mindig elfelejti hogy amúgy főz valamit, a szerencsének köszönhető hogy nem ég oda. Amikor aludnunk kéne folyton csókolgat, simogat, ölelget amit zavar mert ezzel nem hagy aludni. Amikor átmegyek a kanapéra vagy megsértődik vagy esküszik hogy hagyni fog, de ez sosem így történik. Állandóan ellenőrizgetné az üzeneteimet és ha egy lány rám ír akkor onnantól kezdve őt r*bancnak vagy k*rvának hívja ha eszébe jut, pl.: és mit irogattál megint avval a kis r*bancal?

Nem is értem miért mentem bele a kapcsoltba. Nagyon megbántam mert nem tudok kiszállni belőle. Nem tudok hova menni. Tényleg nem. Egyedül csak dolgozni tudok esetleg két állásban és el tudok költözni egy másik albiba.



2021. aug. 29. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Pedig ha idegesít akkor szedd össze magad, aztán költözz ahova akarsz.

Az elején is ilyen volt?

2021. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos ez nagyon nehéz helyzet.

Az a baj, hogy tőle fuggsz, amit ő ki is használ.

Idegölő egy ilyen ragacs ember, megfojtja a másikat.Szeretettel is lehet fojtani !

Tényleg csak az elköltözés segítene, de meg kell várnod, míg lesz miből és hová.

De ha elmész tőle,abszolút zárj le minden csatornát, ne találjon meg soha többet, bármit is ígérne...mert tuti meg akar majd tartani !

2021. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy 18 évesen, meg ilyen rövid idő után nem is kellett volna összeköltözni 🤷‍♂️
2021. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Lehet egyelőre jó módszer lenne a csendelverés?

Egyáltalán nem szólnék hozzá.

2021. aug. 29. 18:59
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Leírtad. Dolgozz, tegyél félre, és menj albiba.

Munkásszálló, szobabérlés, albérlet lakótárssal, rokon, barát, stb. Nem való még nektek ez a felnőttesdi, se neked, se neki. Addig meg a saját érdekedben ne szexelj vele, nehogy bejelentse, hogy ja, amúgy 12 hetes terhes.

2021. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát persze. Már 1 hónapja nem csináltunk semmit. Direkt. De ha tőle függött volna lehet már terhes lenne. Gumival nem akarja csinálni. Nyilván a gyerekkel eléggé megnehezítené a dolgomat. Nem tudtam hogy ilyen borzalmas lesz. Nem lehetek egyedül ha ő itthon van. Lemegyek a levegőre kicsit edzeni, futni és ha visszajövök mindig bedurcázik és bűntudatot akak bennem kelteni. Borzasztóan féltékeny.
2021. aug. 29. 19:05
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem a felnőtt párkapcsolat kategória... Gyerekek vagytok, a barátnőd pláne még egy kisbaba, infantilisen viselkedik.


Én nő vagyok ugyan, de az ilyen személyiségtől én is falra másznék kb tíz perc alatt. Vannak ilyen lányok. Lehet, ki fogja nőni, de nem belátható időn belül.


Szóval megpróbálhatod nevelgetni őt, de ha nagyon irritáló, akkor valszeg úgyis szakítás lesz a vége.

2021. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A elején még nem ilyen volt.. természetesen. Gyanítom hogy nárcisztikus, de nyilván nem vagyok orvos. Kerténynek vallja magát és próbálja rám erőltetni a vallást. Akkor is meg szokott sértődni ha imádkozom vele, vagy ilyesmi.
2021. aug. 29. 19:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"csak dolgozni tudok esetleg két állásban és el tudok költözni egy másik albiba"


Szívesen!

2021. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen eleve minek költöztetek össze? Előtte hol laktál? Szüleiddel mi van, miért nem tudsz hazaköltözni?
2021. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!