Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen gyökér?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen gyökér? Van egy lány, aki oda van értem, tiszta szívből szeret. A barátját is kidobta értem. Engem mégis megőrjít, hogy nem én leszek neki az első.

Figyelt kérdés

Igen még szűz vagyok.Gondoltam,majd lesz egy olyan lány,akivel elsők leszünk egymásnak.Hát nem volt.

Miért zavar,hogy nem én leszek neki az első?

Attól félek,hogy őt is eltaszítom magamtól.Ezt az egészet már mondtam neki,nem zavarta.



2013. jún. 17. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
légy büszke magadra.
2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lazítsd és élvezd az életet. Görcsölni ráérsz pár és múlva is.
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1:Ez szarkazmus akart lenni?
2013. jún. 17. 19:09
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miért zavar,hogy nem én leszek neki az első? "

Te magad írtad, mert gyökér vagy.

2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
a nem változol meg akkor biztos h eltaszítod,amúgy meg most veled van és ez a lényeg!
2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5:Ja.Csak meddig?

Néha én érzem úgy,hogy hagynom kellene az egészet a francba,mert a végén csak fájdalmat okozok neki,azt pedig nem érdemli meg.Meg úgy egyáltalán a párkapcsolatokat.Nem tudom,hogy miért zavar ez az egész.De néha letudnék ugrani egy hídról,attól az érzéstől,ami akkor tölt el,amikor ez az egész az eszembe jut.

2013. jún. 17. 19:15
 7/24 anonim ***** válasza:
túlságosan rágörcsölsz erre, már vissza csinálni nem tudod. Vedd lazára a figurát. Gondolj arra hogy szeret téged és bízz benne.
2013. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De miért vagyok ilyen görcsös?Egyáltalán miért félek,attól,hogy nem leszek neki elég jó?Azt állítja a lány,hogy szerinte bármelyik lányt megkaphatnám és nem hiszi el,hogy nekem tényleg ő kell.Akkor meg honnan ered ez az idegesítő érzés?

A másik amitől félek,hogy egyszer valami hülyeséget csinálok.Soha nem volt még barátnőm,mert elhajtottam a jelölteket.De mi van,ha egyszer esetleg megcsalom,vagy valami.Most is lett volna legalább 2-3 lány rajta kívül,akiknél lett volna esélyem,de elzavartam őket miatta.

2013. jún. 17. 19:27
 9/24 anonim ***** válasza:

Első barátnőd, azért vagy görcsös ez olyan mint ha pl először mész dolgozni vagy éppen új osztályba mész..

Már írtam vedd lazára csinálj úgy mint ha a "haverod" lenne persze ezt csak átvitt értelembe vedd. Kedveskedj, legyél vele aranyos. A csajok ezt szeretik. Ha magadat adod akkor nem lesz gond és olyan legyél amilyenek megismert. Ez a legfontosabb!

2013. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem tudhatjúk miér görcsölsz.nem bántottak mások régen,szavakkal,baszogatásokkal?
2013. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!