Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de megőrjít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de megőrjít egy lány, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon tetszett egy lány, de úgy éreztem, semmi esélyem nála, túl szép, meg egy évvel idősebb is. Összejöttem a barátnőmmel, 2 hónapja vagyunk együtt, megszerettem Őt, nagyon jól érzem magam vele. De akárhányszor látom a csajt a suliban, mindig megnézem, és kicsit összeszorul a gyomrom, mert annyira szexi, rám pillant olyan erotikusan és nem tudom figyelmen kívül hagyni. Egyszerűen csodálatos lány, van egy nagyon erős kisugárzása amellett, hogy gyönyörű, és mások is folyton dicsérik. Ő nem egy egyszerű aranyos kedves lány, hanem tudom hülyén hangzik, de van benne valami "őrült", rejtélyes dolog. Nagyon szeretem a barátnőmet, és nem akarok más kapcsolatot, de akkor mégis miért van rám hatással a lány? Miért nem közömbös?

17/F


2011. máj. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna arra a lányra ráhajtani.
2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amerikai Pite? Egyébként meg nehéz kérdés, most ez ha ló nincs szamár is jó alapon működő kapcsolat, amire azt kéne mondanom hogy marhaság, de jelen esetben nem hinném hogy van esélyed annál az idősebb bombázónál. Én nem rúgnék öngólt. De a biztonság kedvéért kipuhatolóznám a másik csajnál, de őgy hogy ne bántsam meg a mostanit ha tré van:/ mondom nehéz, igazából itt nincs jó, csak rossz, és rosszabb választás.
2011. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem lehet hogy most jöttél rá arra hogy szerelmes voltál abba a csajba akiről azt gondoltad hogy semmi esélyed? De az érzés az nem enyhült csak elkerülted őt hogy ne érezd azt a szorító érzést és közben megismerkedtél egy lánnyal akinél esélyed is volt és őt is megszeretted de még nem annyira mint az előzőt.

Ha ez van akkor szerintem a dögös csajszit messziről kerüld el mert megszomorítja a napjaidat ez az érzés. Én is így jártam egy lánnyal csak az én esetemben ahányszor felakartam szedni mindig az exbarátjával volt még ha nem is jöttek össze de akkor is visszatartott a dolog. Inkább elkerülöm habár még mindig visszatér az a szorongás még ha csak egy képen látom akkor is mert feltörnek az emlékek...

Szóval ha lehet kerüld a csajt és ne hagyd hogy tönkremenjen miatta a párkapcsolatod. Szerintem :)

2011. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szépen lassan meg fogod szokni. Mindenesetre próbálj meg minél kevesebbet rá gondolni. minél többet teszed, annál jobban az agyadba mászik a dolog. Lassú lesz, de sikerülni fog.

23F

2011. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálok nem ránézni, ha elmegy mellettem, de attól még van ez a fura érzés. Nem lehetek belé szerelmes, mert nem ismerem személyesen, csak amiket hallok róla és a megjelenése, a kisugárzása vonz. Azt tudom, hogy én is bejövök neki, de nem akarom elhagyni a barátnőmet, mert nagyon megszerettem.
2011. máj. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!