Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál hozzá, ha a párod tartaná az exével a kapcsolatot, vagy egy olyan személlyel, akivel volt közük egymáshoz? Váló ok lehet?

Figyelt kérdés
A volt közük egymáshozt úgy értem, mint szexuális kapcsolat vagy akár csak egy este is.
2021. aug. 30. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem is mennék bele kapcsolatba ilyennel. Túl rizikós, nem hiányzik.
2021. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül kell haragban elválni. Ha meg közös gyerek van, akkor biztos marad kapcsolat.
2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Rohadtul nem örülnék neki. Tuti lenne köztük valami előbb-utóbb megint. Valószínű nem véletlenül tartja a kapcsolatot... Jó ha van egy másik vas is a tűzben. Hányok ettől ha valaki ilyen.
2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Te mit szólsz hozzá? Válni akarsz?
2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Mi van akkor, ha egy helyen dolgoznak? Egy kisebb faluban laknak? Stb.... . A kedvedért forduljon el, ha az exe arra megy? Kulturált felnőttek ezt tudják kezelni
2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Kapcsolat alatt mit értesz? Egy ismerős-haveri viszony szerintem nem gáz. Hogy mondjuk küldd évente egy boldog szülinapot meg leállnak az utcán dumálni, ha összefutnak a boltban. Az más, ha órákat beszélget vele, ráadásul titkolja, ott biztos maradt érzelem. Az is elég szomorú, ha valaki annyira rossz emberismerő, hogy leél valakivel egy fél életet, utána meg le kell tiltania a másikat, de ha sorozatban mindenkivel így jár, akkor meg már az gyanús, hogy nem mindig csak a másik volt a hibás.
2021. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon nem mindegy a kapcsolat jellege például. Nekem van egy exem, akivel gimiben együtt voltam 4 évet. Gimiből van egy mai napig összetartó, hetente összejáró baráti kör, aminek mindketten tagjai vagyunk. Így kb hetente-kéthetente mi is találkozunk, és a barátnőmet is viszem, meg ő is épül be a baráti társaságba, csak nyílván tud rólunk, meg hogy enyhén szólva csúnyán viselkedett velem az exem és ezért kicsit nehezebb elfogadnia, de annak már 8 éve vége, nincs reális oka féltékenynek lenni pl. Főleg, hogy az exem házas már, és amúgy külön nem beszélünk, max évente egyszer, de akkor is olyat kb., hogy nővére munkát keres, nálunk nem tudok-e valami lehetőséget.

Szóval nem minden esetben van ok a bárminemű féltékenykedésre. Ehhez ismerni kell a párod és az exével való kapcsolatát.

2021. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi kapcsolataimban szerezett negatív tapasztalatok miatt nálam kizáró ok.

Bizton állították, hogy tudják kezelni.

Pár hónapon belül jött a meglepetés...

Soha többet.

2021. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem nem probléma, de egyszer véletlenül pont a kezembe volt a telefonja amikor az exe pont írt neki, hogy örökké szeretni fogja és várja a találkozást :(

Azonnal szakítottam!

2021. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!