Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok ahol elértétek, hogy a párotok ne találkozzon 1-1 adott személlyel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ja. Velem.
2013. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Volt aki elérte, sajnos, nem is működött
2013. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hogyan értétek el? én sem nézem jó szemmel, hogy a párom tartja egy lánnyal baráti viszonyt ápol..
2013. nov. 9. 17:06
 4/23 A kérdező kommentje:

bocsánat.

hogy a párom egy lánnyal baráti viszonyt ápol..

2013. nov. 9. 17:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet játszani kompromisszumok kompromisszumokért ha te megakarod szabni hogy ne találkozzon valakivel ő is kérjen tőled valamit amit cserébe nyújtasz neki.... max így működhet...
2013. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő részemről ilyen óhaj, de abban is csak részsikert értem el.

Miért szeretnéd rávenni?

2013. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
azért szeretném rávenni, mert utálom azt a csajt.. és úgy érzem, ha találkozik vele engem aláz meg.
2013. nov. 9. 17:08
 8/23 anonim ***** válasza:

De miért utálod?

Az nem ok arra, h szakítsa meg vele a kapcsolatot sajnos...

2013. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
igen, a mostani barátommal volt ilyen. volt egy lány aki bejött neki anno, egyszer csókolóztak is. még a kapcsolatunk elején rendszeresen találkoztak. én ezt nem bírtam elviselni, többször mondtam is neki. végül belátta hogy jogosan kérem tőle hogy ne találkozzanak többet. azóta minden rendben van, neki se hiányzik a lány "barátsága".
2013. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy utálod, az nem ok arra, hogy a másiknak meg kelljen szakítania a kapcsolatot az illetővel. ha nagyon erőlködsz akkor azt érheted el, hogy végül veled szakítják meg a kapcsolatot.

Nekem is van egy nagyon jó barátom, ha a párom azt kérné, hogy ne tartsam vele a kapcsolatot, igencsak elgondokoznék azon, hogy akarok-e egy ilyen önző emberrel együtt lenni.

2013. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!