Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsoakt az ahol amikor random vagy 5 percre összefutsz a pároddal, olyan, mintha csak egy ismerőse lennél?

Figyelt kérdés

A párommal vannak meghitt estéink, vagy szex, meg ilyesmik mint általában a kapcsolatokban. Ja meg elvileg szerelem. Gyakorlatilag meg olyan fura nekem a párom.


Most nem tudom hogy ez (a kerdesben levo dolog)azt jelentené, hogy megszokott elmélyült lenne a kapcsolat neki, vagy azt, hogy elhidegül tolem esetleg?


Nekem még ez valahol a kaocsolat eleje, rózsaszin szemüveg, érzéki vagy érzékeny üzenetek érzelmek vannak bennem neha zavarban vagyok még bőven, próbalok a rigolyáihoz alkalmazkodi a lakásán, összeköltözésen agyalunk stb, csak épp az ilyen "rideg"pillanataitol én néha komolyan padlot fogok.



Példák:

Elalvas elott pár órával én váltok(váltanék)vele pár szót vagy témáznék, chatelgetnék, ellenben ő belémfolyt mindent, hogy tusol fogatmos stb, aludjunk jóéjt.


Szoval az elalvás elotti uzenetek annyi csak hogy joejt.

A reggeli pedig joreggelt.

Egyéb kontakt zéro ha rajta mulik.


Napkozben ha irok visszair ha nem irok SEMMIT nem ir, elvan.


Ha ossze kell vagy veletlen osszefutunk ÉN adok neki puszit, es leráz 2 perc alatt. Komolyan mintha valami kollegaval vagy csak sima ismivel vagy mintha az anyammal futottam volna ossze.


Olyan szintem semmilyen a srác néha velem, mintha nem is a párja lennék hanem csak valami kis senki, a postás vagy elado vagy vmi gls-s futar vagy egy századik senkije tényleg.



Most ez normális párkapcsolatokban?



#megszokás VS elhidegülés
2021. aug. 30. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy ezt te kapcsolatnak nevezed? Szerintem o csak dugopajtikent gondol rad
2021. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Féléve egyutt.

Nem tudom benne mi van, azt mondja szeret.

Én még bőven zavarban vagyok mellette nekem még teljesen új a járás vele..ő meg olyan fura.

2021. aug. 30. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Érzelmeken alapuló párkapcsolatban ez szerintem nem normális.

Mennyi idősek vagytok?

Mennyi időt jelent, hogy a kapcsolat elején vagytok?

Nekem baromi érdektelennek tűnik a srác. Nagyon...

2021. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha d.gopajtija lennék akkor minek jar velem. Minek akar normalis huseges monogam kapcsolatot.minek visz a szuleihez. Minek tervez osszekoltozest. Stb?
2021. aug. 30. 13:47
 5/13 A kérdező kommentje:

Ő idősebb ffi én kozepkoroszt nő.

Fèl éve egyutt.

Korabban még betegesen feltékenykedett már kezd megnyugodni. Itt tartunk.

2021. aug. 30. 13:48
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Szóban lehet tervez meg szeret. A tettei nem pont ezt mutatják.

Hazavitt már ezek szerint bemutatni?

Fél év után még lobognia meg rajongania kéne, rajtad lógni, nem ilyen hűvös távolságtartással lenni feléd.

2021. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem szerelmes beléd, sajnos...
2021. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki ilyen, az én párom is.

Nem fog megváltozni soha, azért ezt tudd.

2021. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ezek esetleg nem autisztikus tünetek vagy ilyesmi?
2021. aug. 30. 19:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem autista, csak nem szeret. Ennyire egyszerű
2021. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!