Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a félelmeime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmeimet hogy online mit csinál mögöttem amibe ugy sem látok bele, de pl random jelölgetik?

Figyelt kérdés

Es ismerem, hogy A-Z ig mindenkit végigcsekkol. Nyomoz azok utan akik jelölgetik, mégha csak egy vadidegen nő/csaj is.

Kivancsi meg stb.sőt tetszenek is neki a rámenős tipusok.


Extrovert amugyis.

De egyébként nem tudok ellene semmit felhozni, nincsenek titkos lelépései meg ilyenek, korrek(tnek akar tűnni), azt sugarozza kellek neki, komoly kapcs ban vagyunk etc, bizonyitani sem tudnám az ellenkezőjèt, mindenben tökéletesen hozz amugy a Normális párkapcsolati "effektet" stb stb stb.


De valójában mégis csak bennem van egy félsz. Olyanok miatt is mint ez, pl hogy nem mondja el hogy végigcsekkol egy idegen, őt ismerősnek jelölő csajt, hogy pl kiket ismer hol lakik tanul, mindent, csak tudom magamban anélkül hogy mondaná, mert ismerem, alapból ilyen, hogy mindenkiről minden infora kivancsi mert ilyen típus. Nagyon képben van mindig mindenkivel.


Es mindezt most mögöttem persze. Csekkolás. De nekem nem mondja nem akar (felesleges?)konfliktust.


En meg az egészből csak azt veszem észre, hogy HA akármilyen ártatlan is, vagy szeret, vagy bármi is, de mindentől független , én csak "eszem mellette az ideget" az ilyen dolgaitol :(



Most így, mi van? Azaz benne vagyok egy elvileg normalis kapcsolatban, elvileg egy teljesen normális pasival, mégis mindig az a veszcsengő van bennem a RED flag DE ilyen semmiségektől.


Bip bip bip bip


Ez mi a sz.r? Valami 6.érzék? Vagy miert aggodom en folyton?



2021. júl. 4. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:

*korrekt(nek akar tűnni)

*mindenben tökéletesen hozza

2021. júl. 4. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Túl aggódod, de valami eszméletlen beteges módon. Párod persze, hogy kíváncsi azokra, akik bejelölik őt, ha nem rémlik neki az ismeretség forrása. Nincs ebben kivetnivaló.
2021. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélj vele erről. Attól, hogy lecsekkolja, még nem azt jelenti, hogy tetszik neki. Ha nincs meg a kommunikáció, akkor nem oldódnak meg a gondok. Ő honnan tudná, hogy ez téged zavar? Nem gondolatolvasó. Beszélj vele!


Az extrovertált típusnak semmi köze, amit te leírtál hozzá. Ezt csak javításként! :)

2021. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Extrovert. Nyitott mindenkire uj ismeretsegekre masokra az emberekre konnyen baratkozik stb.


Sztem ezt lefedi es van koze hozza.


Meg melyik pasinak ne tetszene egy nyomulo csaj eleve is.


Nem beszelhetek errol vele mert alap, hogy jonne ezekkel, hogy de őt nem erdekli meg stb stb. Plusz az esetlges kamuk, hogy á ő aztán megsem nézte az adatlapját. Plusz ha meg is nézte abbam sincs semmi. Természetes.


Lehetetlen megbeszélni. Tudom a valaszokat.


De mégis vészcsengő van :(

2021. júl. 4. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Én is nagyon sokszor érzek hasonlót, én a női megérzésnek tudom be és eddig sosem csalódtam benne. Pl üzletben ráköszön egy nőre, és hirtelen annyira fura és rossz érzés kap el, hogy az hihetetlen, mintha éreznék valamit a levegőben, pedig máskor is köszönt nőknek akiket ismert. Utólag kiderül, hogy még előttem ismerkedtek és flörtöltek de nem lett semmi belőle.
2021. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
93%
Orvos làtott màr, amúgy? Csonka csalàdban nőttél fel, apu otthagyott titeket, vagy bàntotta anyukàdat?
2021. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túltolod:D Barack elküldhette volna nekem anno az fbi-os sapkáját. Ez ilyen :D
2021. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszélitek meg, akkor hazugságra épül a kapcsolatotok. Ha hazudik akkor nincs meg a bizalom, nálad meg már alapból nincs meg, ha már előre bevetítesz dolgokat.


Az extrovert pedig az extrovertált szóból ered, ami csak tévhit, hogy azt jelenti, hogy nagyon könnyen nyílik meg emberekkel. Magába foglalja, de köze sincs lényegében a kifejezéshez. :)

2021. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!