Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja nekem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja nekem a barátnőm hogy random csaj az utcán milyen jó nő, milyen jó a teste, nézzem meg?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, minden tökéletes. A többi csajt mindig is stírölte, komolyan jobban megnézi a csajokat mint én. Sokáig majdnem máig kb titkon néztem meg a nőket az utcán (minden férfi csinálja) de soha nem csaltam meg vagy ilyesmi, csak megnézem ha olyan.

Mostanra meg azt csinálja a barátnőm: nézd, milyen jó csaj, de jó s@gg€ van, szerinted is, neked tetszett? Megmondhatod nyugodtan, nekem bejött.

Megyünk az utcán elmegy egy futó csajszi, elég jó, erre a barátnőm mondja: láttad te is? Elég jó teste van.

És amúgy egyáltalán nem zavarja ha megnézem más nőket! Sőt, mintha bátorítana is vagy nem tudom. Pasizni nem pasizik, nem közeledik senkihez, nincs szeretője sem, nem innen fúj a szél. Mi ez? Volt már valakivel ilyesmi?

Ja és nem leszbi, még titkon se! Minden rendben nálunk szex terén, nincsenek fura barátnői! Láttam már több “beleszbisedést” és tudom milyenek a fokozatai.


2018. jún. 22. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszbi, max biszex lehet.

De az is lehet, hogy súlyos önbizalomhiányban szenved és bizonyosságot szeretne arra, hogy ő valójában tényleg megfelel-e neked és talán ezeket a kijelentéseket azért teszi, hogy teszteljen téged, hogy jó nőnek tartod-e őt, vagy sem.

Az egóját akarja nyugtatgatni ilyen gyerekes játszmákkal.

Össze akarja magát hasonlítani más csajokkal.

2018. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
This is a trap! Ha azt mondod, hogy “aha tényleg jó nő”, mész a kukába :D Najó amúgy nem biztos, kérdezd meg, hogy miért csinálja, mi honnan tudjuk.
2018. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, es 100% hetero, hanynek ha hozzam erne egy no. Eszembe sincs biztatni a pasim, hogy mas novel kavarjon, egyszeruen csak szebb a testuk az enyemnel szerintem, es szivesen lennek a helyukben. Egyszeru kis noi irigykedes, es nagyon jol esik, amikor a pasim letojja oket, es azt mondja, en szebb vagyok sokkal. Ennyi.
2018. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is szoktam nőket bámulni olykor a párom figyelmét is felhívom. Nem "bátorítani" akarom arra hogy nőket nézegessen egyszerűen csak ha valami szépet látok megjegyzem legyen az nő bogár virág stb. Ez aló egyedül a férfiak kivételek mert nem szeretném a párom megbántani.
2018. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Mintha nem tudná, hogy heteroként nyilván a pasikat is megnézed.
2018. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy ez bizony tényleg csapda :D


Igaza van az elsőnek.


Szánalmas kicsit.

2018. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A párom is szól:) Én is neki, ha látok egy jó pasit.
2018. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, csapdaaa!! :)
2018. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de nem tudod ezt tőle megkérdezni? 8 éve vagytok együtt, nem tudtok ilyeneket megbeszélni egymással? Az a baj, hogy ha ez tényleg arról szól, hogy a lány önbizalmát kéne fényezni, akkor ez kőkemény játszmázás. Ha az igazat mondod, megsérted, ha a kedvére valót, akkor meg te is csak hazudsz, játszmázol. Nekem ilyenek nem férnek bele egy kapcsolatba. Mármint valószínűleg tudat alatt lehet, hogy csinálunk ilyeneket a párommal, de ha észrevesszük magunkon vagy a másikon, akkor megbeszéljük. Nálatok ezt nem lehetne?
2018. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!