Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhidegül a párom, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhidegül a párom, azt jobb inkább, ha csak végignézem?

Figyelt kérdés

Nem tudom van e értelme bármiféle kapálózásnak ilyen esetben.

Kezdek belefáradni abba, hogy én írok rá, én írok/mondok olyanokat hogy hiányzik, csak nekem kínlódás egyedül az is, hogy még nem élünk együtt, én érzelmi drámákat èlek meg, úgy érzem csak en tartom fent a tüzet, imádom vele a szexet is, és nagyon akarom is, szóval amilyen általában egy szerelmes nő, én olyan vagyok.


Van bennem pezsgés, adrenalin, vágy, minden ami kell.



Ezzel ellenben a barátom meg csak úgy elvan, ha nem tudunk találkozni együtt lenni, sebaj, majd máskor, egy sort sem írna egész nap, ha nem írok rá, intézi a kis dolgait (üzleti, meg miegyebek)nyugiban meg ilyesmi, ha átmegyek akkor már megd.g, ha már ott vagyok, nem érzem rajta a kezdeti lelkesedést, akaromot, harcokat, szenvedélyt, úgy semmit.


Mintha csak ellaposodott szürke hétköznapi érzetei lennének csak, vagy csak nekem úgy tűnik.

Engem ugy le is hoz a pezsgésről néha..nem fokozza gerjeszti táplálja bennem, hanem mintha kioltaná és néha ugy erzem magam, mint egy majom aki ugrál összevissza, ahelyett hogy leülne.


Próbálok a paromra ráhangolódni, arra a nyugodt semmilyen szótlan sótlan effektre. Es amikor erre hangolódom, azaz próbálom átérezni copyzni őt, nyugton vagyok, nem írok nem érzelmeskedem, nem csinálok semmit, es olyankor egy negativ érzés talál meg. Mint valami kiüresedés. Mintha nem lenne szerelem, nem lenne semmisem. Csak úgy vagyunk.


Szóval valszeg ezt érezheti. Elhidegül.


Nekem ez nagyon fáj.

Plusz nagyon fáraszt, hogy nekem kell tüzet csiholni belé, mert amugy meg elhal.



A FŐ kérdés, hogy ha saját magától nincsenek benne dolgok, az a tűz, csak akkor, ha én ugrálok, teszek érte, vagy jön vmi kalamajka ami kilendíti az álló semmilyen stádiumból, akkor van értelme nekem kapálóznom egyáltalán, ha csak kapálózással meg a bennem levő pezsgéssel tudom csak feldobni? Azaz ha benne alapvetoen sivatag van amit ÉN töltök meg? Amugy meg bazi nagy üresség csak az egész srác?


Azaz saját magátol csak egy üres légtér? Egy ures pohár amit vagy megtöltök vízzel vagy nem?


Csak mert komolyan azon agyalok hogy nekem ez olyan szinten fáj hogy "közömbös",vagy meleg f.s az egész, hogy komolyan bántalmazásnak kezdem megélni..., es azon agyalok HA a srácban magától nincs egy szikra sem és semmi, akkor ezt nekem lehet el kellene engednem mindenféle kapálózás nélkül..


Tapasztalatok elhidegülő féllel?



2021. aug. 30. 18:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Vagy direkt arra játszik rá talán, hogy vége legyen és ez vmi játszma lehet..?mert nem akarja kimondani?
2021. aug. 30. 18:35
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy, hogy melyik. Mindkét esetben az a jó döntés, ha szakítasz.
2021. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez volt velem, mármint a barátnőm hidegült el bármit tehettem, egy idő után már csúnyán is beszélt velem, mindenért veszekedett, aztán jól széttiport majd szakított:))))
2021. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem párkapcsolat, csak egy szexkapcsolat 🤷‍♂️ lépj ki belőle.
2021. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Mi nem szoktuk túl komplikálni a dolgokat. Nem női agyal gondolkodunk. Biztos nem játszmázik. Ez hülyeség.
2021. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én, ha szeretem, akkor ezt elmondanám a másik félnek, mert képes lehet rajta változtatni, ha nem teszi, akkor kell elgondolkodni, hogy ő -e a megfelelő ember nekem. Ha fogalma sincs róla, hogy neked ez probléma, akkor esélyt sem adsz neki.
2021. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

En sem úgy ismertem minzha játszmázós lenne.

Annyit tudok hogy kamuzninviszont szokott és azt elég csúnyán..szemembe pislogás nélkúl, es engem lecseszve hogy még én kérjek bocsánatot..., szoval ha hazudik de akár kisdolgokban(es akkor nagyokban is valszeg),azt ő nem szimplán teszi, hanem aljasul.

Eddig ezzel kárt még nem okozott mert eddig átláttam rajta. Igy a hazugságaitol nem is tartok viszont bánt, hogy azt aljasan teszi..

De legalább hazudik..


Aki full közömbös, az nem hazudna mert azt marhára nem érdekelném, de még annyi sem, ha lelépek.

Legalább minimum ennyire érdeklem az biztos..

Kérdés mennyi lehet a maximum?

2021. aug. 30. 18:57
 8/22 A kérdező kommentje:

6 akármit kérek azt megteszi.


Ha keveslem a puszikat vagy érzelmi töltetet egy egy üzenetbol akkor pótolja, ha áldozatokat kérek pl vásároljon nekem, akkor azt is megteszi, igy nem lehet rajta átlátni mert ha Kérek valamit azt teljesíti.

Ebbol még be is vehetném, hogy akkor biztos érez.


Holott lehet mivel okos pasi odafigyel a női igényekre hogy csak azért nyujtja mindezt hogy meg tudjon vezetni.


Szoval nem tudom érthető e, de ha egy no pl azt mondja hogy abbol latom hogy szeretsz ha viragot adsz es erre kap egy virágot...érted. az még lehet akár hülyítés is..

2021. aug. 30. 19:01
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak nem játszmáznak. Ez a túlgondolás a nőkre jellemző, ahogy ebben az esetben is. Bár az értékelendő, hogy foglalkozol a dologgal és mélyebben elgondolkodtat, de hidd el a férfi elme annyira egyszerű, mint a faék. Férfiként írom neked. Nincs mivan ha.. Ez van és kész. Csak 1 kimenetel létezik a férfi alkotta egyenletben, nem 10-100. A kamuzás más tészta.. Ha kamugép a gyerek, nem őszinte, akkor lapát. A kapcsolatban a legfontosabb az őszinteség. Ha nincs meg a bizalom, akkor hagyd a srácot.
2021. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg férfi játszmázik. Például a nárcisztikusok, szociopaták, pszichopaták. De "normális" férfiak között is gyakori az ilyen.
2021. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!