Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, akit nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem zavar, ha a párja néha megnéz egy-egy jobb nőt az utcán séta közben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 21:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Igen, engem. Ha utána fordul, vagy megjegyzést tesz, akkor viszont szóvá fogom tenni.
2021. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Azokat szerintem nem zavarja, akik szintén megnézik a jó pasikat.
2021. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Én eleve azt nem értem, hogy akinek párja van, az miért nezeget másokat az utcán?


Elvileg azért van vele, mert megfelel neki. Vagy az egész hazugság, és insta modellt akarna, csak azt nem tud magának szerezni?


De mondjuk, ha téged sem zavar, hogy a csajod melletted egy 190 cm magas, kisportolt latin macsó után fordul meg, akkor nincs gáz.

2021. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Engem abszolút nem zavar. Néha én szólok a férjemnek, hogy melyik csajt nézze meg. 🤭
2021. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Ennyire hatalmas kérés, hogy ne csináld?
2021. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Mármint odanéz egy pillanatra vagy jól megbámulja, esetleg még utána is fordul? Csak mert nem mindegy
2021. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem zavar.
2021. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Nincs. A bamulás nem normális dolog. Még szingliként is szánalmas viselkedés és szemtelenség annak irányába, akire folyatod a nyálad. Nem egy kutya vagy és nem is egy hülye purdé a cukorkaboltban, tegyél úgy, mintha lenne agyad, amit nem lehet ennyivel kinullázni
2021. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudtok bámulni és olyan ostobán és undorítóan néztek ki, hogy legszívesebben már én szólnék néhányotok nőjének, hogy neveljen meg titeket. Itt nem arról van szó, hogy a csajotok hisztis, hanem hogy nem nézitek az embert, hanem konkrétan megerőszakoljátok a szemetekkel. Gusztustalan ezt látni, menekülni támad kedve az embernek előletek.
2021. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
9 Ez így igaz!Sajnos vannak ilyen bunkó férfiak, még én érzem magam rosszul helyettük, meg a párjuk helyett, aki ott sétál mellette.Nagyon kínos.
2021. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!