Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan a gyerekről beszél, velem van a baj?

Figyelt kérdés

A helyzettel nem lenne baj ha ez nem 2 éve menne folyamatosan.

Teljesen megszünt a "privát" beszélgetréseink, persze nekem nagyon is lenne férfiként igényem rá de teljesen megszünt és beszélni sem tudunk mert mint ha süket lenne erre a témára.


Nyilván gyerek után megszünik az ami volt és új élethelyzet jön de az hogy 2 éve SEMMI sincs közöttünk de még 1 "játszadozás" sem semmi azt már nehezen viselem.


2021. jún. 13. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Fejtsd ki bővebben, mert ez nem világos.

74N

2021. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Természetes, hogy gyermek születés után átalakul az élet, a fontossági sorrend és nagyjából minden. De ettől függetlenül egymásra is időt kell szánnotok, ha nem akarjátok egyszercsak azt észrevenni, hogy már semmi közötök egymáshoz.
2021. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azzal nem szűnik meg a gyerek után sem az a valami, ha nem csak arra kellettél neki, hogy felcsináld.
2021. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nők gyerek után durvulnak csak el igazán. 4 éves a gyerekem, sok kisgyerekes ismerősöm van, némelyik nő nagyon komolyan nyomja az anyaságot. Szó szerint semmi sem érdekli őket a szülésen és a gyerekeken kívül.

Ruhák, ovi, bölcsi, logopédus, tablet, következetes gyermeknevelés, antibakteriális, csak száraz köhögés, kistesó, nagytesó, fejlesztő játék, CSOK, úszás oktatás, gyógycipő, köptető, ki lopta el a gyerek pulcsiját, megharapták Marikát, pedagógusok napja, ilyen ajándék, olyan ajándék, melyik anya miért rossz, bezzeg ő...hát ő nagyon jó...csak egy kicsit fáradt... De nem panaszkodik....

Ebből fog állni az egész életed egy ilyen nő mellett, csak mondom. A szex, na azt nem. Viccből se. Majd, ha szóba kerül a másik gyerek, addig "regenerálódik", ahogy a sógornőm mondja.😃

2021. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit mozdul ki? Simán lehet, hogy bele ragadt az anya szerepbe. Otthon van a gyerekkel, rokonok is tuti a gyerekről kérdezik elsőként. Ha nincs más ingere csak a gyerek persze, hogy ő a téma.

Ha ez a helyzet elkéne intézni, hogy legalább 2 hetente kimozduljon(ne csak a kaját vegye meg aztán gyorsan hazamegy) és hamar jobb partner lesz

2021. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4/ nagyon jol megfogalmaztad de komolyan annyira hogy ezt szó szerint be fogom neki másolni mert ha nem én lennék 1/1 be ebbe akkor baromi nagyot nevettem volna most. csillagos 5ös...



5/

Neked is igazad van mert bele van ragadva viszont azért nem tudom elfogadni az ő esetében mert volt ez igy sem. azaz ahogy irtam bő 2 éve ez van a gyerek bő 2 éves de a terhesség is ilyen volt viszont azt a részt ahgyguk is hormonok , nehézen viselte stbstb az első 1 évben szó szerint könyörögnöm kellet hogy legalább megfoghassam a gyereket az hogy egyedül elvigyem babakocsiba sétálni a ház körül csak hogy addig legalább ő tudjon pihenni ahhoz 6 hónap kellet szülés után, szó szerint lestem hogy miként tudom kicsenni a gyereket hogy őt el tudjam zavarni a barátnőivel mozizni pl vagy bárhova (ez nekem is jól esett volna hogy kettesben leheteka gyerekkel) az első évben a se..ét is kinyaltam mert mindent megprobáltam átválallni (idősgondozó vagyok tehát több pelenkát cseréltem a sokkal de sokkal maceránsabb idős betegeken mint sok Anya összesen :) szóval rutinom bőven van, de nem mivel csőlátásban átment de a beteges szintre. 1 éve külföldön vagyok a covid alatt hogy az anyagi helyzet stabil jo legyen azaz mindent én fizetek albérlet rezsi ruha étel kiadások mindent neki az a dolga hogy a gyerekkel foglalkozzon és a szemközti játszótérre kivigye. (nyilván elfogadom hogy nem könnyü egy 1-2 éves gyerekkel monotonitás stb) de én a saját gyerekemet nem láthatom azért hogy nekik mindenük meglegyen szóval nem fogom tudni már sajnálni főleg a fentebb leirtak alapján... Szó szerint mintha egy idegennel lennék már együtt és ez terhesség alatt is és az első évben is ez volt amikor mindenben ott voltam és már nekem kellet könyörögnöm hogy menjen el de persze akkor sem volt 0 privát időnk.


Pedig tényleg az a kategoria vagyok aki képes a terhes barátnőjétől külön ágyba is költözni mert zavarta hogy énb is az ágyba vagyok és mocorgok este vagy képes lemondani mindenről mert neki trimeszterjei vannak.


A baj az az az egészben hogy ennyi után az csoda hogy vele vagyok még de azt már sikeresen elintézte biztosan hogy több gyereket nem akarok mert még 1x nem megyek ezen végig, mondom ezt úgy hogy 2 éve + terhesség alatt nem feküdtünk le (semmi sem volt) de mostanában a gyerek téma mellé olyan dolgokról kezd elkezdeni beszélni hogy milyen édes gyerek volt a játszótéren aki még csak pár hetes és az érzések visszajöttek bele " majdnem elolvadt" és " képzeld mit álmondtdtam " .


Nem szoktam ingerült lenni de ott amikor erről beszélt a "gyógycipők és megharapták Marikát" között na ott rászoltam hogy ezt a témát többet nekem ne hozza fel... Nagyobb családot szerettem volna de ezek után biztos hogy nálam szóba sem jöhet...


Persze hogy ha bármi is szóbakerül akkor terel és ingerült lesz ha valami olyanról kezdenék el beszélni ami "valós probléma és tenni kéne valamit"

2021. jún. 14. 00:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen "anyatigris" ismerős, hát fárasztó. Sosem értettem apuka wzt hogy tudja elviselni, de aztán rájöttem, hogy ő is ilyen. Megszűntek létezni, csak a gyerekbe vannak belebolondulva.

Valahogy meg kellene értetni vele, hogy te is ott vagy és érthető módon neked is vannak igényeid. Ha a romantikus kapcsolatot nem ápoljátok, akkor nem hogy kistesó nem lesz, lassan ti sem lesztek ott egymásnak. Ér ez ennyit!?

2021. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Elérte a célját a következő celja a gyerek nevelés. Idáig is partner voltál benne, most is annak kell lenned.
2021. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van valamilyen változás?
2021. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!