Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődik a párod, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődik a párod, ha nem veszed fel a telefont?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival.

Nekem nem túlságosan fontos az illető, mert jóval idősebb nálam, igazából szexen kívül nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget, komolyságot.

Ha felhív telefonon, és elég sokat hív, és nem veszem fel azt, hihetetlen milyen sértődéseket tud rendezni.

Ha én hívom őt, 3-ból 2x nem veszi fel, de az rendben van. Ott én nem hisztizhetek.


Miért ilyen?


2021. aug. 31. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lekommunikáltad egyáltalán vele hogy téged csak szexre érdekel?
2021. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen

Ez oda-vissza így van, most vált el

2021. aug. 31. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Arra sem veszed a fáradtságot, hogy felvedd a telefont, hát szép.

Ha ez is olyan nagy megerőltetés neked, akkor mondd meg neki, hogy ne hívogasson annyit.

2021. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem is a párod kezdjük ott.
2021. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem örül, de megérti ha épp nem tudom felvenni.

De neked nincs párod. Csak egy wc vagy amibe ürítenek.

2021. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Hat nem kicsi batyuja van szegenynek... Azt mondom figyelj ezekre a jelekre, nem ok nelkul valt el es nem ok nelkul ilyen...

En lazan otthon szoktam felejteni a telefonom, vagy nem hallom meg ha cseng, parom mikor melozik szinte ra se nez az overe. Nem problemazunk abbol ha valaki nem veszi fel vagy nem valaszol instant.

2021. szept. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy nem ok nélkül vált el. Te utolsó aztgondolod, csak a férfi a hibás a válás képletében? Feltételezem te vagy a tökéletesség, a mintaasszony, egy wonderwoman. Példakép vagy minden lány szemében.
2021. szept. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátnőm ilyen. Ha ő hív és nem veszem fel azonnal akkor hisztit rendez vagy akár később mikor hazaértem tesz róla hogy igencsak megbánjam a dolgot és odafigyeljek legközelebb... Persze ha én hívom akkor nem veszi fel, mert épp körmösnél van, és nem tudja felvenni, stb
2021. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El kell neki mondani mi a helyzet.


Ha nem jöttök i hagyni kell a francba. Nem lesz jobb ez a se veled se nélküled már az elején.

2021. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!