Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Igaza van?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre, levelező, munka mellett, sikeresen meglettek a kreditek már csak az államvizsga van vissza, 170 tétel+írásbeli (2000 kérdéses, ebből 100 lesz a vizsgán). Már tanulok jó ideje, de még mindig kevésnek érzem a felkészültségemet. Mondom a páromnak tanulnom kell, erre annyit válaszol te akartad, tudtad, hogy család van. Este nem tudok tanulni, mert olyan hangosan hallgatja a tv-t hajnalig, hogy nem tudok koncentrálni, nappal dolgozom, rendezem a gyerekemet, emellett minden házimunka, ügyintézés. Más ismerősöknek gratulál a doktori címhez, örül, hogy egy másik már a harmadik diplomáját tervezi, de nekem a fenti vágja a fejemhez. Miért csinálja ezt? Tényleg a finis van már csak, miért nem érti, hogy nekem ez fontos? Még 3 hét az írásbeli, 4 pedig a szóbeliig. Hogy oldjam meg, hogy ne égés legyen ebből?
ápr. 28. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Te pedig, menj el amikor csak szabadidőd van, a szüleidhez vagy egy könyvtárba. Ott mindig csend lesz és tudsz figyelni. Már ne haragagudj, de a párod egy tahó. Melletted lehetne, segíthetne neked a tanulásban, vagy hogy magára vállalja a gyereket vagy a házimunkát, hogy te tudj tanulni. A tévé csendben hallgatása meg teljesen természetesnek kellene lennie. Akkor nézze az adott filmet/sorozatot/műsort online fülhallgatóval telefonon vagy lap topon. Semmi sem megoldhatatlan.

Sok sikert a vizsgához kérdező!

ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta soha, hogy továbbtanulj, nem akarta vállalni a gyerekeket. Nem buzdít, támogat, nem büszke rád. Ha el is végzed, jó munkát találsz akkor se leszel számára jó, versenyezni fog veled. Le akarja rombolni az önbizalmad. Nem megfelelő társad van. Ennyi.
ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

A hogyanra megoldás lehet egy munkavédelmi zajszűrős fülvédő, vagy füldugó. Előbbi nekem kényelmesebb.

Amúgy meg egy élhetetlen here a leírás alapján, aki arra blazírozik, hogy belebukj és mondhassa, hogy na làtod, el se kellett volna kezdeni.

Egy egészéges lelkivilágú ember támogatja segíti a párját, ahol tudja.

ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
teljesen igaza van 2-nek. Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb férfinál az hogy házasság, család, meg ugye a "gyereket szeretnék" csak arról szól, hogy megkösse a nejét. Ne nagyon tudjon ugrálni, ne tudja elhagyni és meglegyen a fix házi cseléd. Amit most művel, az ékes bizonyítéka ennek, hiszen ha tovább tanulsz, megnőnek a lehetőségeid, ezáltal esetleg karriert építhetsz, jobb keresetre tehetsz szert, és....tádám! esetleg dobbanthatsz, ha valami nem tetszik. Erről szól az egész. Ez a nagy mély motiváció a "gyereket szeretnék" a pasi részéről. Hogy megkössön téged, meg hát facebookon is jól mutat a családom van c. történet.
ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irigy amiért többre viszed!

Írok egy szélsőséges megoldást, menj el a háziorvoshoz, mondd azt, hogy hánysz+hasmenésed van és írasd ki magad a hétre. Délelőtt nyugi lesz és lesz időd tanulni.

Amúgy meg erősen elgondolkodnék, szükségem van-e ilyen párra.

Kitartást és sok sikert kívánok!

ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy tényleg nem akarja, hogy sikerüljön. Nem gondoltam volna, hogy számára én leszek a fő rivális.
ápr. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!