Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kirakta a szűröm egy szarkaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirakta a szűröm egy szarkasztikus megjegyzés miatt. Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Az, hogy a kérdés a “Felnőtt párkapcsolatok” kategóriában van, annak köszönhető, hogy bármilyen hihetetlen is, de nem vagyunk már gyerekek. Én a 30+ korosztályba tartozom, ő pedig 40 fölött jár. Nem tud leválni az anyukájáról, mindenféle mondvacsinált ürüggyel leráz, mert kínosnak érzi, hogy még mindig a mamája irányítja, de nem tud neki nemet mondani. Tegnap egy pontosan ilyen pitiáner dologra sikerült egy jól célzott epés megjegyzést tennem, aminek az lett az eredménye, hogy reggelre a szinglik táborát gyarapítottam újra. Nyugtassatok meg, hogy ez nem csak szerintem nem normális?!

2021. szept. 1. 09:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

mi volt az a megjegyzes?

amugy ja, valoszinuleg csak urugyet keresett a szakitasra.

2021. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez kb úgy élhet az anyjával mint egy régi házasság ahol már nincs szex, de nem tudnak elszakadni. 😂😂🤣
2021. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
5%
Nők jönnek mennek,anya csak egy van.
2021. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem orvendj hogy mostmar szabadon kereshetsz normalis part
2021. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem kéne a párod anyjára megjegyzéseket tenni. Az, ha nem tetszik a kapcsolatuk más kérdés, próbálhatsz tenni ellene más módon is.
2021. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ajj-ajj, nem gondoltam, hogy ilyen sok válasz érkezik, viszonylag rövid időn belül. Alig pár hónapja voltunk csak együtt, a megjegyzést nem az anyukájára tettem, hanem a volt párom (számomra) érthetetlen cselekedetére. Egyszerre szomorú, és valahol megnyugtató is, hogy más is járt már hasonló cipellőben. Illetve, hogy egy-két véleményt leszámítva más is támogat abban, hogy nem tartom egészségesnek ezt az anya-fia kapcsolatot. Egy pár kérdésre kitérek egy-két mondat erejéig.

-Bánni nem bánom, de nem történt még velem ilyen, ennek köszönhető a döbbenet. Talán még mindig túl naív vagyok.

-Nem állt nekem szándékomban uralkodni senkin sem, én egyedül élek.Van saját házam, és a saját nyugalmam megóvása érdekében mama pici fiát nem venném a nyakamba amúgy sem. Viszont ennyire groteszk jeleneteknek még nem lehettem tanúja, így nem tudtam mit vállalok.

-Az anyukája tényleg felnevelte, és támogatta. Talán még ma reggel megrázta a fütyijét is pisilés után. Ilyet én tényleg nem tudok csinálni. Talán ez lehetett a gond.

2021. szept. 1. 12:11
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

"Alig pár hónapja voltunk csak együtt'


"Talán még ma reggel megrázta a fütyijét is pisilés után. Ilyet én tényleg nem tudok csinálni. Talán ez lehetett a gond."


Értem.

2021. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg örülj neki, hogy megszebadultál tőle. Kívánj neki további jó életet a kedves mamával.
2021. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
hehe szerintem nagy arc lehetsz a megrázta a fütyijét mondat után :D én még csak úgy jártam, hogy egy vita során (anyja és köztem) nem állt mellém, csak sunnyogott, pedig igazából az ő viselkedése miatt vesztünk össze anyóssal. köztünk béke van azóta, de akkor ott helyre kellett tenni a dolgokat, hogy ez az anyuci seggében élek életstílus nagyon nem oké.
2021. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%
Meg is szopiztatta ma anyu? Lehet nem volt elég tejcije, emiatt volt nyügös a baba! :/
2021. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!