Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kirakta a szűröm egy szarkaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirakta a szűröm egy szarkasztikus megjegyzés miatt. Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Az, hogy a kérdés a “Felnőtt párkapcsolatok” kategóriában van, annak köszönhető, hogy bármilyen hihetetlen is, de nem vagyunk már gyerekek. Én a 30+ korosztályba tartozom, ő pedig 40 fölött jár. Nem tud leválni az anyukájáról, mindenféle mondvacsinált ürüggyel leráz, mert kínosnak érzi, hogy még mindig a mamája irányítja, de nem tud neki nemet mondani. Tegnap egy pontosan ilyen pitiáner dologra sikerült egy jól célzott epés megjegyzést tennem, aminek az lett az eredménye, hogy reggelre a szinglik táborát gyarapítottam újra. Nyugtassatok meg, hogy ez nem csak szerintem nem normális?!

2021. szept. 1. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Miért, olyan jó volt vele? :D Bánod?
2021. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
A fiúknak mindig az anyukájuk az első, nem történt meg a leválasztás :D
2021. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként titok, hogy pontosan mit mondtál és milyen pitiáner dologra reagáltál ezzel?
2021. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem normális, hogy ennyire anyás. De a lényeg, hogy mindkettőtöknek jobb egymás nélkül.
2021. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, de te is tudod. Inkább örülj, hogy már nem szenvedsz miatta.
2021. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te jartal jobban, ha ez megnyugtat. Azt szoktak mondani, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. A 40 feletti gyerekekkel sok a baj.
2021. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem a megjegyzes miatt dobott ki. Hanem nem akar levalni az anyjarol.


En is jartam igy. Az exem anyuval elt, az ő házát ujitgatta mert a fia is erdekekt volt benne, azt akarták hogy odaszuljek etc es amikor en azt mindtam hogy kulon akarok élni meg ne az anyai házat tekintse már magáénak, nőjjön fel vegyunk mi egyutt, legyen nekunk onallo csaladi fészkunk es nem anyóssal akarok elni, simán röhögve kidobott.

2021. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Anyával élő ffiak már mentálisan sérultek. Az anya a feleséguk tulajdonkeppen nekik adják a penzt stb, mint a házasok, a nők mindig csak 2. és csak dugni kell.


De mindig az anyjuk az elso. A nő repul azonnal ha vmi nem tetszik neki.

2021. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki inkább..
2021. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
13%
Az se lenne normális, ha hagyná ,hogy te urald. Az anyja mindig anyja marad. Te lecserélhető vagy. Igaza is van. Az anyjának hálával tartozik. Neked?
2021. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!