Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kirakta a szűröm egy szarkaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirakta a szűröm egy szarkasztikus megjegyzés miatt. Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Az, hogy a kérdés a “Felnőtt párkapcsolatok” kategóriában van, annak köszönhető, hogy bármilyen hihetetlen is, de nem vagyunk már gyerekek. Én a 30+ korosztályba tartozom, ő pedig 40 fölött jár. Nem tud leválni az anyukájáról, mindenféle mondvacsinált ürüggyel leráz, mert kínosnak érzi, hogy még mindig a mamája irányítja, de nem tud neki nemet mondani. Tegnap egy pontosan ilyen pitiáner dologra sikerült egy jól célzott epés megjegyzést tennem, aminek az lett az eredménye, hogy reggelre a szinglik táborát gyarapítottam újra. Nyugtassatok meg, hogy ez nem csak szerintem nem normális?!

2021. szept. 1. 09:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
9%

Nehány megjegyzés:

1.Legközelebb majd megválogatod a szavaid.

2 lehetőseg közül az egyik igaz,és egyik sem jó:


1.Nem előszőr b.sztattad,(az anyjától nem választhatod el manipulaciókkal,traktálasokkal ,basz..tá ssalsem.Ehhez nincs jogod.Önálló ember.Vagy maga rájön és dönt,vagy ha nem,akkor nem.

Neked 1 dolgod van.Vagy elfogadod,vagy cinikus megjegyzések nélkül kilépsz a kapcsolatból.


2.Ilyen könnyelműen nem cserélgetük partnert,mert egyszer tett egy nekünk sértő megjegyzést.Aki igy reagál az éretlen,meggondolatlan,semmi megbocsájtása, megértése nincs a masik irányába,és merlegelni sem képes,amikor fél évet és ellesúlyként egy rosszul megfogalmazott mondatot tesz a serpenyőbe.

Ilyen alapon mindenki egyedül élné az eletét és egyik kapcsolat sem tartana 1,2 hétnél tovább.

2021. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kapcsolatunk kezdetétől fogva ez volt az első, amikor a nemtetszésemet burkolt módon cukormázzal, és fricskával tálaltam. Semmi lealjasító nem volt benne hidd el, még egy trágár kifejezés sem. Ha lett volna, akkor a kérdés sem lett volna méltó a GYIK oldalára. Annyi eszem még nekem is van, hogyha tomboló nagy vihart kavarok egy veszekedéssel, és erre a válaszreakció a szakítás, akkor befogom a szám, és elfogadom a történteket. Nem azért, hogy a becsületemet óvjam, de azért 40 pluszos emberként, elég gyermeki dolog, hogy valaki gyorsan felhúzza a nyúlcipőt, és elinal, egy élces beszólás miatt. Viszont ilyenkor megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy miért is nincs senkije? Gondolom oka van annak, hogy ennyi idősen se felesége nem volt még, sem pedig gyermeke nincsen. Lehet, hogy az előző barátnők is ilyen tűzrőlpattant nagyszájú menyecskék voltak, aztán pár hét után mentek a levesbe.

2021. szept. 1. 20:01
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, a 21. válaszadó delikvensre ne fecséreld hiába a szavaidat. Van, amikor felesleges magyarázkodni.


Igen, jól tetted, hogy ejtetted a csávót, nem vesztettél semmit, nem lett volna jobb, sajnálom a dolgot, de sok van belőlük így könnyen belefut egyik-másik a hálóba. Sok sikert egy értelmes férfi találásához, most már minden adott ehhez.

2021. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%

23#

Mielőtt megjegyzéseket tennél,értelmezni kéne egy szöveget.Mivel sem a kérdező történetét nem értetted,sem az enyémet.

a).A kérdező lett ejtve,nem pedig a pasi.


b)

A második pontban megtalálod a téma lényegét.Ugyanis az a válaszom,minekután a kérdező 22 válaszát olvasva értelemszerűen az elsőpont kiesik.


Ha nem megy az értő olvasás,akkor meg a hülyeségek irkálása helyett maradjál csendben.

2021. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 gyurlaci ***** válasza:
0%

Nyugtassatok meg, hogy ez nem csak szerintem nem normális?!

Nyugtasson meg a NaNe Egyesület.

Anyám két éves korom óta nagyon nehezen egyedül fölnevelt, és eljuttatott egy gépészmérnöki diplomáig.

Ha valamelyik takony nő (ágybetét) ebben az általad közölt kontextusban jópofizott volna a "fütyikém" (18,5/6,5) és édesanyámról, kibasztam volna mint a macskát szarni.

Volt egy csoport társam aki egy ehhez hasonló vagy inkább még durvább "Élc" miatt ügyeletes barátnőjét úgy felrúgta hogy majd éhen halt a levegőben.

Jó estét. :-)

2021. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
84%

Hát biztos nagyon büszke lenne édesanyjád, hogy ilyen fantasztikus kisfia van, aki hasonlóan fantasztikus emberekkel barátkozik. Örök boldogságot neked Marcsival.

Szép estét

2021. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 gyurlaci ***** válasza:
0%
Anyám? Nem tudom megkérdezni mert már az angyaloknál van.Nem a barátom volt de egyet értettem vele. Marcsi? MIRŐL DELIRÁLSZ? Az én kicsi gyönyörűségemet Vickának(Évának) hívják.Vele tényleg örök a boldogságunk.
2021. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!