Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi motíváljon?

Figyelt kérdés

Titeket motiválna egy ilyen ember?

Egyedül laktok, egyedül tartjátok fenn magatokat, fel jár hozzátok egy pasi, aki 2-3honap után szokott le arról hogy ne várja el, tőletek ( mert fizikai munkából él, az ember gyári melos nem pedig irodista) hogy feszt maszirozgatva legyen a háta, mert neki az olyan jól esik. És eleinte kedvességből meg lett kinálva kajával, de miután nem viszonozta csak apróságokkal mint energia ital és csoki, így már nem igazán lett meg kinálgatva, mert nem éreztem korrektnek hogy neki főzőgetve legyen, holott ő át se hív magukhoz hogy az anyjával meg fözetné a kedvenc kajámat és egyem meg ott, ha meg szolok hogy ez jól esne akkor addig én maradjak hozzá kedves hogy kiérdemeljem. Az anyjának soha nem mondja el, a teljes verziót csak a saját oldalát így az anyjával jól meg is utáltatot. Ha kérdeztem tőle, tervez e velem valamit azzal jött igen, de nem tett semmit csak szavakat mondott.


Mondtam neki, hogy fel hívom egy haveromat, aki majd motivál engem hogy közösen ki takarítsuk a lakásomat, és közösen meg fözzünk.

Erre be szólt, hogy miért te ezt nem tudod meg csinálni?

Mondtam neki de nyílván képes vagyok rá, csak egyedül lakom és kell ami motivál engem aki hajt engem, mert nekem egyedül olyan mindegy minden.

És azzal jött hogy ő engem nem motivál eléggé? Kérdeztem mivel is?

Hogy fel jársz le fekszel az ágyamra nézni akarsz filmeket vagy sorozatot, és azt várod hogy maszirozgassalak vagy hogy szeretgesselek becézgesselek? Vagy hogy ezen felül ha 4-5oránként éhes vagy akkor mindig legyen neked el készítve főt étel is a saját pénzemből amikor a kaján tudok a legtöbbet sporolni?

Erre azzal jött én őt nem is szeretem akkor igazán mert akkor nem így állnék hozzá.


És én lettem a rossz szokás szerint, és az anyjának is mindig engem állít be rossznak. Meg zavarta hogy haverom tudta hogy rossz nagyon a kedvem, és küldött nekem virág csokrot, mondta hogy szoljak neki hogy ne tegye, erre mondtam neki, hogy nem most tette előszőr amikor tulipán szezon volt nyár elötti időszakban akkor is küldött mert tudja hogy a kedvenc virágom tulipán. Akkor bezzeg nem zavarta csak azt kérdezte attól én még szeretem-e és mondtam igen szeretem, attól mert ő nem adott nekem tulipánt de nyilván fájt mert ha a pénzt sajnálta akkor miért nem tépet le parkból vagy bárhonnan egy szálat nekem hogy gondoltam rád tessék.

Azzal jött akkoriban nem voltunk még komolyan együtt és azért nem tette.

Nem rajtam mult hogy nem akart komolyan venni engem, mert én mindigis komoly kapcsolatot akartam és szeretnék de most mire várt hozzam le a csillagokat az égből hogy hitelesebb legyen vagy álljak ki az utcára azt kiabálva arra vágyom szívemből hogy valaki komolyan akarjon engem?

Nem értem őt, és az egészet se.

Azzal is jött hogy az anyja tudja róla és bármikor tanusítja hogy ő nem tróger mert nem annak nevelték ha így van miért nem akart komolyan venni engem soha? Mikre várt mit tegyek kölcsek rá tíz ezreket hogy több érdeke lehessen bennem vagy én nem értek semmit se.


2021. szept. 1. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Motiváljon az a tudat, hogy evvel az illetővel lógni (nincs jobb szó az időd vesztegetésére, ami nem sért) csak átmeneti lesz. Ha megdolgozol érte, kaphatsz jobbat.


Megdolgozol érte?

2021. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az önbecsülésed miatt nem mondom, hogy szexre tartsd meg, míg találsz normális komoly kapcsolatot. Szerintem kár őrá időt, pénzt, energiát vesztegetned.
2021. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz emberszámba, csak kiszolgálásra kellesz neki. Javulna az életminőséged, ha elküldenéd. Csak kolonc a nyakadon
2021. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha meg zavar hogy csak ennyi az egész amit bele tesz és nyújt nekem, akkor meg én vagyok a rossz, és ne veszekedjek vele mert neki nem erre van szüksége. De az hogy nekem mire van szükségem azzal nem törödik.

Az anyja meg azzal jött, hogy a fiának volt elég gondja baja,és jobbat érdemel nálam. Mert a fia nem mondta el, az anyjának soha a teljes verziót csak engem szidott és engem állítot be rossznak.

2021. szept. 1. 12:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Így meg pláne hajtsd el. Messze nem éri meg ez neked, semmilyen szempontból. Így van, ahogy írod: őt mikor érdekelte, neked mire lenne szükséged?
2021. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normalis part...
2021. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy ez nem normális. Lusta here. Menjen akkor, ha anyuci szerint nem vagy megfelelő.
2021. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az anyjának nem mondja el a teljes verziót soha, így johogy meg tudott utálni engem.

Pl az anyjának csak azt mondta el, hogy fétékeny voltam, de azt nem hogy miért. Mert szerintem nem normális hogy valakinek van valakije, és szingli kolléga nőkkel ismerkedjen a messengeren, és azzal védekezzen ő csak kolléga nő, és a facebookjon az sincs kirakva kapcsolatban hanem hogy egyedül álló, ja és se közös kép se semmi jele annak hogy bárkije is van.

És az anyja erről se tudta a teljes verziót csak annyit hogy én nem bízok benne féltékeny vagyok, és így emiatt én voltam akkor is a rossz.

2021. szept. 1. 13:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is, ovis a hapsi, hogy az anyukájának meséli a magánéletét, aki meg ezt véleményezi és befolyásolja...?
2021. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked ebben a kapcsolatban mi a jó? Írod, hogy ezt a férfit nem érdekli, hogy mi van veled, nem érdekli, hogy mi okoz neked örömöt. Kicsit sem erőlteti meg magát, hogy boldoggá tegyen, max. belengeti, hogyha elég boldoggá teszed, akkor egy részét megteszi annak, amit elvárnál.


Ez nem egy egészséges kapcsolat. Menj el pszichológushoz, hogy feldolgozd, de nem te vagy a hülye, hanem ő ül fordítva a lovon.


Én megmondanám, hogy nem szeretném folytatni, mert nem egymást keressük. Ez a férfi úgy viselkedik, mint egy elkényeztetett kamasz gyerek. Kell ez neked?

2021. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!