Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom nem túlzom el?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat szeretnék kapni hogy minek vállalatok gyereket?


A story: lassan szülők. A párok rendszeresen haverozik persze inni is szoktak. Megértem arra szépen szerintem totál jogosan az utolsó hónapban 36.hettol NE igyon. Haverozzon de legalább ne igyon mert ha pont aznap indul be a szülés be sem engedik a szülészetre. Gondolom érthető miert?!

Szerintetek betartja?? Most is ooda van, hívtam, van benne bőven. Nem első eset hogy lesz@rja a keresem. Most viszont a fiáról is már szó van nem csak mi rólunk. Bármikor megindulhat a szülés erre ő piazik a haverokkal. (nem dolgozik holnap ha valaki megkerdene)

Imadom, szeretem ennek ellenére is gondolom pontosan tudj ő is azért játssza ezt ki nálam, de mostmar elég. Egy felelőtlen önző ember.

Ugyr jól sejtem hogy mi lenne a helyes döntés?


És tenyleg most ne arra elezodjunk ki hogy minek csináltunk gyereket? Hogy allhattam ilyennel össze.

Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2021. szept. 2. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

“Nem első eset hogy lesz@rja a keresem.”


Innentől mit mondhat az ember? Főleg tanácsot. Ő eleve ilyen, ilyen is marad. Akkor is, ha százan leírjuk, hogy felelőtlen.

Én nem szültem volna neki.

Ő nem fog változni.

2021. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azon már felesleges ragódnom mert ez a gyerek napokon belül világra jön. Kértem is hogy erre ne térjünk ki.

A válasz többi részét köszönöm. Szerintem is egyértelmű. :(

Holnap megirom neki hogy amíg kórházba vagyok vizsgálaton pakoljon össze és menjen el. Nekünk nincs szükségünk ilyen apukara bármennyire is szeretem.

2021. szept. 2. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekét is le fogja szarni. Az ilyet csak a pia és a haverok érdeklik.

A munkatàrsam pasija is a haverokkal ivott, amikor felhívta hogy beindult a szülés a pasi rendelt egy taxit a házhoz és tovàbb ivott.

Aztán bement a hórházba megnézni a gyereket .... mata részegen.

Szóval semmi jóra ne szàmíts. Csak magadra szàmíthatsz. Jo lesz ha hozzászoksz. Szeresd tovàbb ...

2021. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mi ez a kocsog beszolas hogy szeresd tovább????

Nagy segítség volt. Illetve írtam mi lesz holnap azt már el se olvassa az ilyen hozzaszolo.

2021. szept. 2. 21:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg be sem engedik részegen ezt nem gondolod komolyan hogy elhisszzuk?? Ez nem elvono vagy sürgősségi hanem szülészeti osztály.
2021. szept. 2. 21:06
 6/17 anonim ***** válasza:
A mostani dontesed ertheto, a 9 honappal ezelotti nem.
2021. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És csak kiter mindenki erre.

Tudom!!! Annyira jó hogy itt is rugodsva van az ember.

2021. szept. 2. 21:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen agresszív és támadó. Semmi sèrtőt nem mondott senki, csak a vèleményèt.
2021. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na kidobtad?
2021. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma megy.
2021. szept. 3. 05:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!