Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként zavarna ha a férfi (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként zavarna ha a férfi (a párod) tudatosan "versenyt kerülő" volna?

Figyelt kérdés

Az élet minden területén, aki nem akarja másoknak megmutatni hogy ő jobb, erősebb, gyorsabb, okosabb, gazdagabb stb.


És mikor megemlíted neki akkor kinevet, hogy ez a versengés ez szánalmas, vicces, gyerekes, f*rokméregetés, és hogy ő nem fog beállni ebbe a sorba.



2021. szept. 2. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a pároddal értek egyet. Bölcs ember. Plusz jártam túl versengő férfivel, és eh, folyamatos stressz volt az élete, mert másokhoz hasonlítgatta mindig magát. Szóval ja, a párod jól gondolkodik.
2021. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Most ezt hogyan kell érteni? Nem áll be verni a mellét a haverok közé? Nem vesz részt versenyekben? Vagy mondjuk egy munkahelyen sem küzd meg egy előléptetésért, miközben alkalmas lenne, és inkább marad örökké lótifuti?

Ha az utóbbi kettő, akkor nekem tök oké, bennem sincs versenyszellem, ráadásul olyan dolgokban vagyok jó, olyan dolgokat szeretek csinálni, amiben elég nehéz mérni ezt a ki a jobb dolgot. Viszont ha a versenykerülés azt jelenti, hogy előrébb sem akar így jutni az életben, akkor inkább hagynám az illetőt.

2021. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollégám, aki mindig elmondta azt is, ha edzeni ment. Ha versenyezni, azt már csütörtökön elkezdte felvezetni.

Minden nap edzek és rendszeresen versenyzek, de csak akkor szólaltam meg, ha bőduletes baromságokat kezdett mondani edzéselméletről. A szájkarate nem az én műfajom. Nem kellett nagyon bizonygatnom, hogy okosabb vagyok. Gyakran csak elég volt rám nézni és egyértelmű volt a véleményem. Bővel elég hetente egyszer megszólalni az őndicsőítései közben.


Azok szokták verni magukat, akik nem jobbak, nem erősebbek, nem okosabbak. Az eredmények önmagukért beszélnek.

Ha a párom b@szogatna, én is kiröhögném.

2021. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

tehát az a bajod , hogy a gazdag párod nem vesz drága kocsikat , ékszereket , ruhákat és fényképezkedik egzotikus szigeteken ??

lehet ez nem is a párodról szól, ha nem rólad, szeretnéd ha más is látná te milyen jóba nyúltál bele ..

2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bnom is ilyen. El tudja fogadni mások boldogsagat is azt is ha vkinek van vmije ami neki nincs egyutt tud orulni barkivel is stb
2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek valoban van penze az pont nem mutogatja


Nezd a márkákat is.

A Nike devergon es hasonlokon virit a márkajel.


Nezz egy Armani öltönyt Viktoria Backham ruhát..sehol semmi..


A valodi gazdagsag pont nem a magamutogatasnal kezdodik.

2021. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

*Devergo tommy hilfiger


Mind a csóriknak vannak...:D

2021. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, én is ilyen vagyok. Attól még letettem egy-két dolgot az asztalra, de nem másokért, hanem mert én akarok normális, nívós életet élni.
2021. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, semmi értelmét nem látom annak, hogy másoknak bizonyítgassak bármit is. Gyerekesnek is tartom azt, aki mindenen verseng-
2021. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!