Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavarnak ezek a dolgok, vagy felesleges hiszti az egész, és tartsam magamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából 3 hónapja ismertem meg egy srácot, akivel azóta együtt vagyunk. A vonaton találkoztunk, nagyon jól eldumálgattunk, randiztunk jópárszor és nagyon megtaláltuk a közös hangot. Az a probléma, hogy lényegében egy távkapcsolat, és kicsit hajlamos vagyok túlgondolni dolgokat. Aludt már nálam, szóval utazott le hozzám, nagyon összeillünk az ágyban is. Minden nap beszélünk, de van, hogy csak 5-10 percet, nagyon sokat dolgozik, valószínűleg fel is fog mondani. Valahol úgy érzem, hogy a sok dolga közül én vagyok az utolsó, amire ha jut ideje jó, ha nem, akkor is. Szóval kicsit elhanyagolva érzem magam mellette. Ugyanakkor például ha épp nem tudunk hétvégén találkozni, legalább a vonat elé kijön értem, és hazavisz, vagy kajálunk egyet. A lakásomban nagyon sok dolgot összerakott nekem. Türelmes vagyok vele, mert nem igazán volt még kapcsolata mivel sokat utazott munka miatt, és megvan a saját gondja is, de akkor is sokszor bánt az a dolog, hogy alig töltünk együtt időt. Ha eljön hozzám, akkor is sokszor csak este ér ide, és másnap reggel /kora délután mennie kell vissza. Viszont ha vele vagyok, nagyon jó hatással van rám minden téren,és szeretek vele lenni. Sosem volt még távkapcsolatom, és nem igénylem azt, hogy minden nap csüngjünk egymáson, de jól esne, ha kicsit érezném, hogy fontos vagyok neki. Főleg azért, mert nekem meg kezd már több lenni, szóval érzem, hogy lassan szerelmes leszek, és nagyon bánt az, hogy kevés időt szán rám. Ahogy látjátok, próbálom az egészet mind2 szempontból nézni. Szerintetek érdemes lenne ezt megbeszélni vele, vagy részemről ez csak hiszti, és legyek türelmesebb?


Mind2en 25 évesek vagyunk.


2021. szept. 3. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden benned lévő érzésről érdemes beszélni. Az erőszakmentes kommunikáció a lényeg: ne vádold, ne szidd, ne bántsd, csak tisztán azt mondd el, hogy mit érzel. Simán lehet, hogy ez a maximum idő, amit veled

tud tölteni (a leírás alapján ez azért

valószínű). Illetve úgyis kéne beszélgetnetek arról, hogy hogyan tovább, mert nem lehet egy életet leélni távkapcsolatban.

2021. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő pesti, és rövidesen én is vissza fogok költözni egyébként Pestre, csak most még nem tudok sajnos munka miatt.
2021. szept. 3. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De írtad, hogy fel is fog mondani. Ha Pestre költözik, ez nyilván meg tud oldódni - már ha ő is akar több időt együtt tölteni.
2021. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked a távkapcsolat. Ezzel semmi gond, csak akkor nem szabad erőltetni.
2021. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. Nem vádaskodva érdemes beszélni az érzéseidről. Legalább ebből kiderül, hogy reagál rád, mennyire empatikus. Minden kapcsolatban előjön előbb-utóbb valamilyen konfliktus, érdekellentét és jó, ha kiderül, hogy mennyire tudtok együttműködni.
2021. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat, és a kedvességeteket. Semmiképp sem akartam vádaskodni vagy támadni. Időnként arra is gondolok, hogy hát csak 3 hónapja ismerem, így lehet ezekről korai beszélni...
2021. szept. 3. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap nem olyan kevés idő, szerintem nyugodtan beszelhetsz erről
2021. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Dehat a jelek szerint mindent megtesz, csak kidolgozza a belet es utaznia is kell. Mit tudna meg megtenni??
2021. szept. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit várj még. Lehet, azért változtat munkahelyet, hogy több ideje legyen. Elég kevés 3 hónap, hogy választás elé állítsd, vagy ha nem is, de ő úgy érezheti. Elég ritkán van ideje, de azt igyekszid veled tölteni. Ha többet nem, kegalább eléd megy kocsival, hogy addig is lásson. Amikor nálad alszik, akkor sem lép le már reggel, tled megy du. dolgozni. A leírásodból úgy tűnik, hogy benne is alakulhatnak a dolgok. Ne sürgesd. Főleg, hogy te is mész Oestre. Majd ott kiderül, hogy alakul a kapcsolatotok.

Mist élvezzétek mindazt a szépet, amit így is nyújtani tudtok egymásnak.

2021. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na jó.Leírtad hogy hanyszor megy hozzad,meg miket csinal.Es ez kevés.Csak azt nem olvasom sehol,hogy te közben mit teszel meg.

Ugye ez nem úgy néz ki,hogy te otthon szepen malmozva azon agyalsz,hogy neki erre meg arra nincs ideje.Neked is annyi a buszjegy mint neki.

2021. szept. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!