Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magamban keressem a hibát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamban keressem a hibát, ha a másik fél előttem mindenkivel nyitott volt, velem zárkózott és csigatempóval lehet csak haladni, emiatt lezárom a dolgot, aztán utánam szintén mindenkivel nyitott?

Figyelt kérdés

Ti mikor viselkedtetek így vkivel, illetve ha szintén ilyen helyzetben voltatok, mire jöttetek rá utólag?

Köszönöm a segitségeteket.


2021. ápr. 26. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg te ezt hoztad ki belőle.

Ha nem csúnyán búcsúztatok el egymástól, akkor akár le is lehet ülni vele beszélgetni erről, hogy mit érzett rajtad, ami miatt máshogy viselkedett, mint a többiekkel.

2021. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Milyen esetekben/okok miatt fordul elő ilyen?


Csak azért érdekel h van-e elengedhetetlen változnivalóm, vagy rajtam kivül álló az ok, amivel nincs dolgom, mert akk csak elfogadom.

2021. ápr. 26. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én mindenkivel nyitott vagyok, legföljebb ha látványosan nem figyel rám, akkor csöndesedek el mellette.
2021. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem voltak olyan kapcsolataim, amikbe hamar belementem, de megbántam. Most lassúra veszem a figurát ismerkedésnél, semmit nem akarok elsietni, csak szépen nyugodtan. Ha valakinek ez a stílus kizáró ok, akkor menjen ha akar. Ha viszont sok férfinek nem tetszene és elegem lenne az ismerkedésből, akkor lehet bevállalnék alkalmikat, de az ilyeneket nem tudom komolyan venni. Akivel nem akarok sietni, azt fogom tudni komolyan venni.
2021. ápr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem voltál neki szimpatikus.


Az okokat tőle kéne megkérdezd mert az ő rostáján nem mentél át.

2021. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem győzött meg arrol hogy vele kéne járnom vagy őt komolyan venni vagy akarni is tőle bármit.


Szoval a hezitálos stakaszban vagyok en altalában lassubb. Azaz nem fűzöm szorosabbra a kapcsolatot hanem ismerkedem kivárok, hogy fogok e tole akarni vmit.

2021. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elbizonytalanítottad és úgy érezte meg kell neked felelni? Nekem a leírásból kicsit így tűnik...
2021. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Es a szakitasra hogy reagalt?
2021. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!