Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom furán viselkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom furán viselkedik a legjobb barátjával vagy én látok rémeket?

Figyelt kérdés

Pàromnak van egy lány legjobb barátja már évek óta. De egy idő megjelent bennem ez az érzés hogy lehet többet èreznek mint barátság.

Például, voltak dolgok amikről én nem tudtam. Egésznap chaten beszélgetnek, akkor utólag derült ki hogy együtt megnézték az összes marvel filmet (ùgy éreztem mintha titok lenne vagy èn nem is tudom). Akkor facebookon ugye ismerősök. Tudjàtok vannak ilyen oldalak hogy kiraknak romantikus filmekből egy képet mellé idézettel, ilyenekben megjelölik egymást, mert kettesben szoktak romantikus filmeket is nézni... akkor csak simán ilyen kétértelmű posztok... említettem neki, azt mondja semmit nem érez iránta. Nyilván megmondta hogy szép lánynak tartja, de ő teljesen mást érez iránta mint irántam.

Nekem néha a lány is olyan flörtölősnek tűnik, mintha azért kicsit ellenènek mosódva a határok. Egyre jobban zavar.


21L párom 24F a lány 26L



2021. szept. 4. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szep is meg jol erzi magat vele, ferfikent en azt mondanam, hogy egybol megdugna, ha a csaj hagyna magat. Jol erzed, amikor jon egy hullamvolgy, ott baj lesz.
2021. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a dolgokat, ez nem sima barátság.Főleg az a gáz, hogy maga mondta neked, hogy vonzódik is hozzá, látod is rajta.
2021. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek a lánybarátok veszélyesek... Itt lesz valami, előbb, vagy utóbb.
2021. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Gáz van.
2021. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad a párodnak, hogy barátkozzon 50-es hölgyekkel, ha már nem jók havernak a korabeli srácok.
2021. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, az én barátomnak is volt egy legjobb barátnője.

Nagyon el akartam fogadni. Mindenáron.

Amúgy is vannak nekem is fiúbarátaim. Meg ha nekik lett barátnőjük, és valamelyik nem örült nekem, simán ritkábban beszéltünk, nem akartam feszkót.

Meg volt olyan exem, akinek a legjobb barátnője abszolút rendben volt. Kedveltük egymást és nem éreztem azt h valmi nincs rendben.

Na, a mostani barátom legjobb barátnőjén éreztem. Abban a hitben éltem, hogy biztos csak hülye féltékenység, ezért vakká tettem magam. Pedig annyi intő jel volt, amibe csak utólag gondoltam bele. Hasonló páros dolgok, mint amiket leírsz. A csaj szeretett engem emlékeztetni, hogy közöttük milyen különleges kapcsolat van. Kéretlen tanácsokat adott, mit, hogyan oldjunk meg. Ezt próbáltam megbeszélni a barátommal, hogy valami itt nem oké, de egyre csak lerázott, a végén már idegesen, hagyj már.

Egy este a csaj túlment a határon a kiokításomban, hogyan kezeljem a barátomat. És hiába szóltam rá, erőltette, végül olyat mondott, hogy csak ő tudja, hogyan kell kezelni, és ha nem úgy csinálnom, akkor én sz@rul csinálom, ő aztán tudja, mert ilyen meg olyan különleges a kapcsolatuk.

Az tette a habot a tortára, hogy a barátom nem hitte el, hogy ezt mondta nekem. Pár napig ültem a témán. Én is olyan bizonytalan voltam mint te.

Szinte hallottam, hogy bárki azt mondaná rá, hogy túlreagálom, fölösleges féltékenykedés. Ezt elengedtem, és elkezdtem bele gondolni, hogy én mondanék e ilyeneket egy fiúbarátom barátnőjének. Vagy elképzeltem, hogy nem hiszek a páromnak, aki elpanaszolja mit mondott a legjobb barátom. Vagy hogy mióta járunk, állandóan vele messengereznek. Volt hogy lemerült az akksink, és a nagymamájánál vártuk a segítséget. Nem ismertem akkor még a nagyiját, feszengve ükdögéltem, ő meg csi mosolyogva a csajjal beszélgetett messengeren, tojt rám. Rengeteg eset volt, ami gáz volt, mindig a csajt kellett kísérgetni, ha összekaptunk, mindent megírt neki. De akkor is, amikor idegesítette velem kapcsolatban valami, nekem nem mondta, hanem a csajnak.

Aztán elmondtam neki az egészet. Hogy képzelje el fordítva, hogyan érezné magát? Szerint e ez oké? Ő meg megkérdezte, mit csináljon? Szakítsa meg a legjobb barátjával a kapcsolatot?

Mondtam, ha tőlem vár választ, akkor nem kell, köszi.

Pakoljon össze, és költözzön el, mert akkor ennek most itt a vége. Fél évig próbáltam vele beszélni erről, elhajtott, nem hitt nekem amikor elmondtam mit mondott a kedves barátnője. A továbbiakban nem érdekel.

Aztán megírtam a lánynak is, h ne jöjjön a bulira, amire meghívtam, és a miért kérdésére, leírtam neki.

Olyanokat válaszolt.. Röhögős fejek, semmi közöm hozzá, hogy neki milyen a barátommal a kapcsolata. Előbb volt mint én, és megpróbálhatom elűzni, de nem fog sikerülni. Lekezelő, csúny szavakkal illetett.

Barátomnak megmutattam, hogy ilyen az ő ártatlan kis báránykája. Elszörnyedt, és felhívta, hogy akkor ennyi volt.

Majd fél év volt, mire helyrerázódtunk ezután.


Lehet, hogy a barátod nem akar semmit, lehet, hogy igen, nem tudom. A csaj biztos.

Ezer százalék, hogy én már hallgatok a megérzéseimre ezek után.


Van egy határ, amit a barátok nem lépnek át. Én elmondanám a barátomnak, hogy túl sok amit csinálnak, és ez nekem nem fér bele. Építse lejjebb ezt a kapcsolatot. Ha ragaszkodik a csajhoz, legalább kiderül...

2021. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy 24 éves "férfitól", aki még inkább fiú, nem lehet várni tartós érzelmet, hacsak nem szerelmes beléd, de úgy tűnik, nem az. Próbáld elengedni, vagy elmegy, és akkor találsz jobbat, vagy ha látja, hogy neked nem kell annyira, jobban fog ragaszkodni.
2021. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Kidobtam.
2021. szept. 7. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Juhuuu gratulálok csajsziii, sok boldogságot
2021. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!