Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, őszintén! Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Mit jelent nektek egy lájk, ha van párotok?

Figyelt kérdés

Azért vonatkozik most csak férfiakra mert megakarom érteni az ő álláspontjukat is...mivel mi nők általában azt szűrjük le ebből, hogy tetszik neki a nő, meg amit lát, imponálni akar vagy neadjisten' 'kúrólájk'.

Tényleg ezt jelenti vagy csak felfújjuk?

A páromról lenne szó, aki elég gyakran lájkol nőket facebookon, reagál sztoriban is. Mentségére szóljon hogy nem teljesen idegen nők, hanem előttem ismerte őket, testvèrènek volt osztálytársa, ismerősének felesége stb de akkor sem tudom hogy ez normális-e?

Végülis nem a baráti körünkből vannak, mert akkor mèg elfogadom hogy barátok és azért nyomja a gombot nekik. Egyébként barátnőim képeire is nagyon sokszor reagál, igaz velük gyakran is van közös program de mégis olyan furcsának érzem... Egyik vörös hajú barátnőmnek "🔥" jellel is reagált, amikor ezt láttam teljesen rosszul lettem.

Azóta nagyon rossz női megèrzèsem van, olyan mintha félre ismertem volna őt az évek során és nem az a komoly, rendes pasi akinek kèpzeltem, aki csak rám figyel ..hanem keresi a nők figyelmèt.

Szerintetek jogosan aggódom, vagy normális dolog ez, főleg ha egy extrovertált emberről beszélünk aki alapból barátságos termèszetű? Nekem megalázóan hat de lehet a felfogásommal van baj. Ő állítja hogy semmit nem jelent, csak megnyomta és kész, jó volt a kép...

Férfiak, mi van e mögött ?

Ő állítja hogy szeret, és már az esküvőt terveztük, évek óta együtt vagyunk de engem ez nem hagy nyugodni :(


2021. szept. 4. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Semmit nem jelent se így, se úgy.

Szarok a facebookra.

2021. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké, és aki szokta görgetni és lájkolni is, annak jelent valamit ?
2021. szept. 4. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekik semmit de a nőknek igen.


En kezdem erteni a baratom eszjarasat.


Mindenkit szivecskéz meg stb a haverokat is.

Ha vmelyik nő meg benézi ezt valami tobbjelentésunek es tetszik neki a parom akkor ugye felhivasnak veszi keringore.

Ha nagyon elszánt akkor meg fel is veszi a párommal a kapcsolatot.


Es akkor jon az hogy a párom lerázza magárol elottem a felelosseget hogy a csaj tapad ra a csaj jeloli be a csaj meg a csaj, ő meg a nagy ártatlanság ugye merthat neki semmit nem jelent a szivecskezes likolgatasok.


Milyen rafkós okosság ugye?



Es innenstol ket eselyes

1.

Ha nem tetszik neki a csaj akkor elottem veri a mellét hogy nezzem meg bejelolte egy csaj es ő törli miattam a jelolest. Ergo ezzel magát is futtaja milyen raj pasi h őt jelolgetik feltekennye tenni is jo.



2.

De ha epp tetszik is neki a csaj visszajeloli valtanak pár szot, ez az, es azt már a hátam mögött.

2021. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Pont a mindenkivel barátkozósak extrovertek tudják a legjobban leplezni azt ha konkrétan más szándékuk van bárkivel.

Mert hát ő alapbol mindenkivel nyitott a csaj erti csak félre őt.ő semmirol nem tehet.

2021. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Nézzük a másik oldalról. Neked, mint nő, mit jelent egy lájk? Mit jelent egy kommentben küldött akármilyen bók? Most meglestem egyik ismerősöm profilképét. Semmi extra, csak az arca látszik. 154 lájk. Ha feltételezzük, hogy pont a fele srác, akkor vajon az ismerősöm azt nézegeti, hogy ez a 77 srác mind megakarja dugni? Te mindenkiről hátsó szándékot feltételezel, aki nyom egy tetsziket valamelyik képedre? Remélem, hogy nem. Nem tudom elképzelni, hogy ti nők végignézitek ezt a rengeteg embert és megjegyzitek, mondván azok biztos akarnak valamit. Hidd el, mi is látjuk, hogy hány reakciót kap egy csinos nő egy-egy képe, története vagy bármi. Pontosan azért nem jelent semmit egy lájk, mert elveszik a sok lájk között. Ez csak egy buta gomb, egy buta szám. Másrészt ha komolyan érdeklődne másik nő iránt, azt nyilván nem a féjszen tenné nyilvánosan, ahol mindenki látja, (többek között te is) hanem valami diszkrétebb helyen. Úgy gondolj a lájkokra, mint mikor mentek az utcán, megnéz egy szép nőt, de ennyi. Mentek tovább. Kész. Pont. Nincs jelentősége.
2021. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem annyit jelent, hogy tetszik a fotó. Fiú barátaimnak is be szoktam lájkolni, főleg ha valami vicces, kreatív. Más véleményével viszont nem leszel közelebb, hogy a barátod mit is gondol. Tessék kommunikálni, ha rossz megérzésed van mondd el, beszéljétek meg ami zavar, hogy jobb legyen a kapcsolat. A szád nem csak szexre való!
2021. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát 5. Nekem igen azt jelentené hogy 77 meg akar d.gni. es kikeresném kozte azt, aki engem erdekel.
2021. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Érdekes ez a párhuzam,épp ezen az oldalon olvastam egy másik kèrdèsnèl, hogy persze nézni szabad ..de a lájk olyan mintha megnèzed az utcán, és nem tovább mész hanem mèg füttyentesz is egyet utána hogy kimutasd tetszèsedet. Mert ugye facen is megnèzheti, elkönyveli hogy szép aztán görgessen tovább. Miért hagy nyomot, miért kell kimutassa hogy neki bizony tetszik a konditermes szelfi, tükrös kèp?


Amúgy én ha észre veszem ki lájkolt, és ha egy olyan személy akit régről, látásból ismerek vagy bepróbalkozott annó akkor nyilván arra gondolok, hogy most is bejönnèk neki. Mert miért másèrt tetszene neki a szelfim? Barátok nem vagyunk, nem holmi kedvesség. Illetve ha van párja, és csak az alakos, kirivobb képeket lájkolja, a kutyámat meg a tajkèpet soha, akkor ebbol is látszik hogy 'mi' tetszik neki..néha ilyenkor sajnálom a nőt is, akivel van a pasi.

Régebb is amúgy akivel ismerkedni kezdtem általában úgy indult, hogy lájk formájában jeleztük ki bejövünk egymásnak.

És jogos, hogy ettől még nem dugta meg vagy ilyesmi... De maga a szándék, hogy esélyes nála megvan és ez nekem a zavaró. Ha vagyok èn neki miért mutatja ki más nonek hogy bejön, mint mikor szingli?

2021. szept. 4. 21:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ezt persze, de nem èrti miért zavar, miért van rossz èrzèsem. S olyan mintha egyet mondana nekem, de a cselekedetei mást mutatnak mert nekem az jön le (amit kifejtettem)
2021. szept. 4. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Van erre egy pofon egyszerű megoldás: Töröljétek magatokat mindketten az összes közösségi oldalról. Akkor nem lesz ilyen butaságból probléma. Ráadásul több időtök lesz egymásra is.


#7 Okés. Tiszteletben tartom a véleményed, de ebből is tökéletesen látszik, hogy mennyire máshogy gondolkodunk mi pasik, mint ti nők.

2021. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!