Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, őszintén! Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Mit jelent nektek egy lájk, ha van párotok?

Figyelt kérdés

Azért vonatkozik most csak férfiakra mert megakarom érteni az ő álláspontjukat is...mivel mi nők általában azt szűrjük le ebből, hogy tetszik neki a nő, meg amit lát, imponálni akar vagy neadjisten' 'kúrólájk'.

Tényleg ezt jelenti vagy csak felfújjuk?

A páromról lenne szó, aki elég gyakran lájkol nőket facebookon, reagál sztoriban is. Mentségére szóljon hogy nem teljesen idegen nők, hanem előttem ismerte őket, testvèrènek volt osztálytársa, ismerősének felesége stb de akkor sem tudom hogy ez normális-e?

Végülis nem a baráti körünkből vannak, mert akkor mèg elfogadom hogy barátok és azért nyomja a gombot nekik. Egyébként barátnőim képeire is nagyon sokszor reagál, igaz velük gyakran is van közös program de mégis olyan furcsának érzem... Egyik vörös hajú barátnőmnek "🔥" jellel is reagált, amikor ezt láttam teljesen rosszul lettem.

Azóta nagyon rossz női megèrzèsem van, olyan mintha félre ismertem volna őt az évek során és nem az a komoly, rendes pasi akinek kèpzeltem, aki csak rám figyel ..hanem keresi a nők figyelmèt.

Szerintetek jogosan aggódom, vagy normális dolog ez, főleg ha egy extrovertált emberről beszélünk aki alapból barátságos termèszetű? Nekem megalázóan hat de lehet a felfogásommal van baj. Ő állítja hogy semmit nem jelent, csak megnyomta és kész, jó volt a kép...

Férfiak, mi van e mögött ?

Ő állítja hogy szeret, és már az esküvőt terveztük, évek óta együtt vagyunk de engem ez nem hagy nyugodni :(


2021. szept. 4. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"semmit nem jelent, csak megnyomta és kész, jó volt a kép..."


nem, ez azt jelenti, hogy jó a nő a képen, de ezt mégsem mondhatta neked.


a tűz emoji nagyon erotikus és figyelemfelkeltő, tehát kifejezte, h. tetszik neki a fotón a nő, és szerette volna megkülönböztetni magát a többi lájkolótól, plusz a tűznek gazdag a szimbolikája, ugyanúgy utalhat a vörös hajra, mint a szenvedélyre, titokra...

2021. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én pár napja töröltem magam fb-ról, és cseppet sem hiányzik.

egyáltalán nem értem, mi ez a nagy hisztéria körülötte.

ha vkivel tartani akarod a kontaktot, ott a mail, a teló, a skpe.

ha olvasni akarod az újsághíreket, a vonatkozó újság weboldalán megtalálod.


mindig röhögök a sok fb-buuzin.


zuckerberg a hozzátok hasonló pancserekből lett milliárdos, mert a fb-ért meg vagytok veszve.

2021. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Kúrólájk...ez óriási, még nem hallottam.:DDD


Engem szívecskéz a pasi, akiért oda vagyok, de befejezhetné végre, mert már rég tudom, hogy nem hetero, akkor mit szívecskéz, már nem is fogunk találkozni, csak hivatalból ismerjük egymást, régebben amikor Fb chaten meg kellett beszélni dolgokat, sokszor meg se nézte, amit írtam, most meg hogy nem látom többé, dőlnek a szívecskék. Érti ezt valaki?

2021. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanaz amikor valaki állandóan flörtöl a párja mellett mindenkivel "csak úgy barátságból". Mert hiába hogy csak jó fej akart lenni, meg extrovertált tipus, de mindig lesz aki félre érti a jeleket és lépni akar tovább. Aki meg annyira érzéketlen a párjával, hogy nem éri fel ésszel, milyen megálázó helyzetbe hozza örökkön örökké ezzel a szokásával, azt talán jobb otthagyni.

Mert hiába nincs konkrét megcsalás (?), az, hogy mindig a másik nemnél nyomulok ezerrel, avval tönkre tehetem a egész kapcsolatot, mert magasról teszek a másik érzelmeire, és előtte hagyok kiskapukat magamnak, elvárva a megértést. Persze majd jön a szokásos védekezés, hogy "ebben nincs semmi" , "nézni szabad" stb stb. Szóval hiába törli magát valaki a FB-ról, ezt csinálja az életben is az ilyen folyamatosan kikezd másokkal. Van aki azért hogy lássa mennyit ér, félig játékból van aki pedig nem fog Nem-et mondani egy kínálkozó alkalomra sem. Így megy ez.

2021. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Miről beszélsz?Nemrég volt,hogy lehúzták a férfit,mert szamonkérte a nőtől hogy fb ra pakolja a képeit,amire termeszetesen jönnek a lájkok ezerrel.Én is meg mertem említeni ill csak érdeztem h mi értelme van kényszeresen képeket felrakni.Erre nulla értékelés jött,meg hogy mit képzelek!Ehhez joga van!!

Nahátakkor feltemszem most itt:Szerinted joga van lajkolni?Vagy csak nsktek van jogotok kölönféle pózokban meg ruhákban díszelegni a neten?Hm?

2021. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!