Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet két különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet két különböző langgal égő embernek jol kijonnie?

Figyelt kérdés

Elvan, nem dul benne szenvedély, szurke hetkoznap.neki.


Én meg nagyon nem igy vagyok. Hiányzik, szenvedek vergődök ettől stb.

Együtt is lehetnénk, csak nem praktikus. Nehezen kivitelezheto. De kivitelezheto.

Heti parszor vagyunk csak.


Hogyan lehet egy forro szenvédelyesebb félnek egy nyugodtabb hetkoznapibb féllel nem szenvednie a folyamatos hiánytol, hanem boldognak lennie, es a masik hogy tudna boldog lenni ugy, h neki ez sok es ne allandoan azzal legyen eltoltve hogyan rázza le az elsőt?



#kétféle láng
2021. szept. 4. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ahogy most is. A nyugodtabb akarata ervenyesul legtobbszor. Nem engedi h vele legyek
2021. szept. 4. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy te vagy a nő


Ha kibírod akkor szerintem a te lángod ereje is csökkenni fog valamelyest, aztán vagy ketten nyomjàtok a szürke hètköznapos tèmàt, vagy dobbantasz mert nem a te hőmèrsèkleted

2021. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezz magadnak programokat, feladatokat és nem fog annyira hiányozni.
2021. szept. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Főleg ejszakára találnak meg ezek az érzések. Amikor nem tudok sehova menni. Max a szomszedhoz.

De ő valahogx kevés. Nem lesz jobb.

2021. szept. 5. 10:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap párommal legalabb beszeltunk 1 orat ha már nem mehetek át. Az ugy egy kicsit jo volt.
2021. szept. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!