Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a férfi / társ aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a férfi / társ aki születésnapi ünnepségen nem foglalkozik a párjával , mellette ül és hátat fordítva beszélget a többiekkel ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Minek foglalkozna még ott is vele?? Otthon nem elég?

Így is egymás nyakán vannak nullahuszon négyben..

2021. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Férfiként: Sosem csináltam belőle problémát. Ha volt valami "heppöning", vagy ismerkedtünk egymás baráti körével, vagy rég nem látott barátokkal dumáztunk (az is tény, hogy kb 70 kilométerre találtam lányt anno - amikor Pestre költözött, a legtöbb barátját nem láthatta mindennap). Szóval ez ÖNMAGÁBAN szerintem még nem baj, ha a mindennapokban megvan az intimitás, a szeretet, és a megbecsülés. Szerintem.


...

2021. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mellettem ül és hátatfordít".

A barátod jógamester amúgy?

Csak probálom elképzelni hogy feléd néz és a többiekkel beszélget..Mondjuk én a beszélgetőparter szemébe nézek,de lehet nálatok ez nem szokás,és ez akkor zavarhat.

2021. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nekem fordít hátat és azoknak a szemében néz akikkel beszél. Vendéglőbe egy hosszú asztal mellett ültek a vendégek, én az asztal legszélén ültem, a barátom mellettem és másik irányba fordult tehát nekem a hátat fordítva a másik oldalon levő vendégekkel beszélgetett. De ezzel nem is lett volna gondom ha csak néha , beszélget velük nem mondjuk 3 órán keresztül.
2021. szept. 6. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolódj be a társalgasba.Gondolom voltak nők is.De ez mindegy is,mert nemtől függetlenül lehet beszélgetni akarkivel. Úgy fogd fel mint egy társas összejövetelt,vagy rokoni látogatást,ahol az emberek nem kettesben összebújva beszélgetnek,hanem elvegyülnek.Nincs ebben semmi.Én nem látok bele semmilyen komoly problémát ebben.Kicsit mindketten lazultok és beszélgettek emberekkel.
2021. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!