Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből az egészből? Komoly válaszokat várok, mivel szerintem nagyon para az egész.

Figyelt kérdés

Szóval mostanában nagyon sokat veszekszünk a barátnőmmel, és veszekedésnél, ha például egy olyan dolgot hozok fel, amiben őt tartom a hibásnak, akkor általában vagy elkezd ő is a fejemhez vágni dolgokat, vagy pedig olyanokat kezd el mondani (ami szerintem a para része az egésznek), hogy ő felakasztja magát, hogy ő tönkre fog engem tenni úgy, hogy az egész hátralévő életemet megfogom bánni, vagy csak szimplán elkezd velem kiabálni, hogy menjek oda, és üssem meg, verjem meg (soha nem emeltem rá kezet, sőt, még a hangomat sem emeltem fel soha vele szemben, sőt mással szemben sem).


És nem merek szakítani, mert eléggé beteges ez a viselkedés, még azt is kinézem belőle, hogy bekamuzná ténylegesen a rendőrségnek, hogy megvertem, vagy, hogy bántottam, amikor semmi ilyen nem történt soha, őszintén szólva azt sem tudom, hogy honnan szedhette ezeket a gondolatokat, meghogy felakasztja magát?!


Kérlek segítseket, mit csináljak, hogy ki tudjak lépni ebből a kapcsolatból biztonságosan?


2021. szept. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Valamilyen mentális baj van vele, beszélj a családjával, hogy baj van! Esetleg menj el vele orvoshoz és meséljétek el, miket gondol, mond.

A rendőrségnek semmi alapja nincs, ettől nem kell félned.

Nem jár orvoshoz vagy nem szed valamit?...

2021. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenekkel dobálózik, az általában nem gondolja komolyan, ez valami figyelem felhívás akar lenni tőle inkább. Szerintem a többi dolgot se tenné meg, valami nagy lelki problémája lehet, ami miatt ilyen. Azon te nem hiszem, hogy fogsz tudni segíteni neki.
2021. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg ezt a konfliktus kezelési technikat tanulta el valahonnan.


Remelem nem lesz gyereke soha .

2021. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
" azt is kinézem belőle, hogy bekamuzná ténylegesen a rendőrségnek, " hát ez kevés ahhoz, hogy elítéljenek. De azért egy biztonsági felvételt készítenek egy ilyen kitöréséről.
2021. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Zárd le vele a kapcsolatot minél előbb. Ne akard megmenteni saját magától, mert nem fog sikerülni, csak tönkre teszed magad is. A családját is hagyd, mert ők sem lehetnek százasok, ha ilyen embert sikerült nevelniük.

Amitől tartasz, annak nézz utána jogilag, csak a saját magad megnyugtatására. Pl ahjoz, hogy meggyanusítson, kellene valami bizonyíték vagy tanú. Beszélj pár közös baráttal, akiknek rálátásuk van az életetekre, hogy ilyen esetben tanúskodnának - e ellened. Bár szerintem ezek üres fenyegetések. Légy erős és zárd le mielőbb, annál hamarabb lesz esélyed egy normális életre.

2021. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hibbant a nőd.Tedd lapátra!
2021. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt csak kislányok csinálják. Gondolom nincs is több 15-nél.
2021. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!