Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék a szemét azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a szemét azért, mert nem akarok utána mosogatni?

Figyelt kérdés

Mindketten itthonról dolgozunk, én sokkal többet (70 000 ft-tal) keresek jelenleg, mint a barátnőm és az én lakásomban élünk. A barátnőmnak sokkal komolytalanabb munkája van, ő simán megteheti, hogy főz munkaidőben gyorsan valamit, így ő főz minden nap. Csakhogy ekvárja, hogy én mosogassak el utána, mert ő munka után már szórakozni szeretne, meg edzőterembe járni.

Tudni kell, hogy mindenhez elővesz új tálkákat, evőeszközöket, mert a kapkodásaban képtelen logikusan összehangolni a dolgokat, ezért sok mosatlant termel.

Igazságot elvárás, hogy én munka után, hullafáradtan mossak el mindent, mert ő megy a terembe a fenekét edzeni, és mert előpakol minden vackot?

Tényleg szemét vagyok ha szerintem az ő dolga, főleg azok után, hogy többet teszek hozzá az anyagiakhoz és ingyen lakik a lakásomban?



2021. szept. 6. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért vagy szemét, hanem mert ilyen lesajnálóan nyilatkozol arról a nőről, aki főz rád (nyilván az ő dolga, hisz te 70 ezerrel többet keresel és a te lakásod, ohh!!!).

Ingyen lakik a lakásodban? Jó, hogy nem vagy anyagias és nem kérsz bérleti díjat. Te egy lovag vagy. Így tényleg igazad van: minimum a övé akkor a mosogatás!

Szerintem mutasd meg neki amit írtál:)

2021. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
94%

Igen, az vagy.

A helyében akkor sem mosogatnék, ha már poshadna az egész.

Nem érdekel senkit, mennyivel keresel többet és kinek a lakásában éltek, a házimunka közös feladat. Ha ő főzött, úgy korrekt, ha te elmosogatsz, időben még mindig te jössz ki jobban.

Az csak hab a tortán, hogy lenézed a munkáját.

2021. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
11%
Nézd, ezt nektek kell eldönteni. Szerintem nem vagy szemét ez miatt, no meg ingyen lakik nálad. Ráadásul saját tapasztalatból tudom, hogy főzés közben lazán el lehet mosogatni. Mondjuk nem értem, hogy lehet ilyenből probléma... Nem egy fárasztó, időigényes feladat a mosogatás. :D
2021. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
94%
Én elmosogatnék magam után, miután megfőztem magamnak. Ilyennek mint te nem főznék, de nem is lennék együtt veled.
2021. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ez a felállás, sztem így fair, hogy én mosogatok, én pakolok el, ha ő főz.

Még olyankor is, amikor amúgy nem dolgozik, vagy semmi dolga nincs, én meg fáradt vagyok.

De ha ekkora gondot jelent a mosogatás, és láthatóan pénz gondjaitok meg nincsenek, miért nem veszel/vesztek egy mosogatógépet?


Vagy mi lenne mondjuk ha néha te főznél és ő mosogatna? Pl. hétvégén ki szokott főzni?

2021. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

Na, egyből hogy megjöttek a feminácik... :D

Mi a lesajnálás abban, hogy száraz tényeket közlök?

2021. szept. 6. 16:02
 7/75 anonim ***** válasza:
81%

Minket anya arra nevelt eleve hogy aki főz az mosogat es nem még a vágodeszkát is a nyakába sózzuk a masiknak.



Mivel nalatok ez egyoldalu tehat Allando jelleggel a párod főz de ennek hála te tobbet keresel (ő nem tud tobbet dolgozni se igy...), igy veszel szépen egy mosogatogépet. Azt már csak bepakolja vki..

2021. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
97%
Beszéljétek meg, hogy melyik nap fogsz ezentúl te főzni és mosogatni. Ebédszünet van minden munkahelyen, előző nap bekészítesz mindent, hogy legyen időd megcsinálni.
2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogok főzni. Nekem nem olyan a munkám, hogy megengedhessem ezt magamnak. Neki meg nem olyan a szervezettsége, logikája és lelki ereje, hogy ilyen munkát megengedjen magának. Nem véletlenül alakult ki már régen is így, hogy inkább a nő csinálja.
2021. szept. 6. 16:05
 10/75 anonim ***** válasza:
96%

Főzzél te, ha nem tetszik.

Amikor meg a fenekét pakolod, akkor gondolom jó, hogy nem reng a hája.

Amilyen "szeretettel" nyilatkozol róla, nem ingyen lakik ő nálad, csak természetben "fizet". Még ha ő nem is tud erről.

2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!