Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, hogyha szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, hogyha szakítani fogok a barátnőmmel abban az esetben ha a fideszre szavaz?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy tudnék-e olyan embert szeretni aki hozzájárul egy diktatúra működéséhez.
2021. máj. 12. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha diktatúra van, akkor tudomásom szerint mindegy, hogy ki mire szavaz.
2021. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát valóban szinte mindegy, mert a most felállított rendszert nem fogja tudni teljesen megváltoztatni egy kormányváltás. De akkor se szeretném hogy rájuk szavazzon.
2021. máj. 12. 20:04
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Szemét nem, csak hülye. De ez a ti dolgotok, másnak mi köze hozzá.
2021. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nekem a nagyszüleim és apám is a Fideszre szavaznak, de nem veszek össze ezen velük. Nem a politika az élet egyetlen értelme. Nyilván sokat lopnak és ezer baj van velük (ugyanez igaz az előttük lévőkre is), de nem kell a politikától megváltást várni, hogy majd attól lesz jobb az életed, hogy a te pártod nyer a választáson. Mindenki saját magának tud első sorban jobb életet teremteni függetlenül attól ki van hatalmon.
2021. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Amilyen buta vagy, csak jót tennél vele.
2021. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Egyik exem szavazott olyan pártra, akit ki nem állok, de nem ezért szakítottunk. Szabad ember, arra húzza az x-et akire akarja. Veled nagyobb baj van, ha nem tudod tiszteletben tartani, hogy a párodnak más a véleménye bizonyos dolgokban, mint pl. a politika...
2021. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Én a "fideszessel nem szexelek" elvet vallom. Nem is veszemm körbe magam ilyen emberekkel. Egyetlen barátom volt olyan sötét, hogy állandóan libsizett, migráncsozott. Le is építettem.
2021. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Én is a "nem szexelek fideszessel" táborban vagyok. De nekem az antifideszesség annyira fontos értékrendi kérdés, hogy össze se jönnék az életben fideszszavazóval. Ugyanakkor másokat téríteni meg szakítással zsarolni szerintem nincs sok értelme. Ha ő ugyan nem is megy el szavazni, de egyetért a narancsbandával azzal se vagy egy centivel se beljebb.
2021. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Sokan elbagatellizálják a dolgot, mintha egy teljesen hétköznapi véleménykülönbség lenne, meg mintha ez csak annyit jelentene, hogy "hova húzza az x-et". Nyilván nem kell, hogy mindenben egyezzünk és egyetértsünk, de a hasonló világnézet és értékrend számomra nagyon fontos egy komoly párkapcsolatban. Persze a pártpolitika olyan, hogy sokszor nem ideológiai szempontból szavazunk az adott pártra, de ha ebből a szempontból nézem, akkor se lennék együtt olyan emberrel, aki most őszintén ezt tartja a legjobb döntésnek.
2021. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, akivel ilyen szinten más a világnézetünk.
2021. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!