Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a kutyájára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a kutyájára rászólni? Miért vagyok szemét, ha pár dologban határt szabnék (sikertelenül)?

Figyelt kérdés

A pasim nagyon szereti a kis kutyaját. Egy nagyon bújós, szeretni való kis kutya, sokat játszunk, viszem sétálni, felszedem a lakóját, szóval én is szeretem, de...


Miután simogattam mindig kezet mosok. Ezen mindig ki van akadva a párom


A kanapéra csak úgy engedem fel, ha előtte letakarom, ezt is figyelmen kívül hagyja


Most azon vesztünk össze, hogy megkértem, hogy ne engedje a kutyát a drága pénzen frissen növesztett pázsitra kakilni. Persze nem érdekelte, és még a szart is nekem kellett felvenni


És mindig amikor szólok azon lovagol hogy miért utálom a kutyáját. Holott nem S kutyával van bajom hanem vele


2021. máj. 15. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Rakd ki a csávót. A kutyáról nem tud felelősségteljesen gondoskodni, nevelni, gondolj bele mit kezd majd a gyerekkel...semmit.
2021. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Amikor együtt élsz egy állattal, akkor azért elég irreális ezeket mind betartani (mármint mindig egyből kezet mosni simogatás után, meg amikor már ugrana fel a kanapéra, egyből felpattanni, hogy nem, még előbb leterítem, várj egy percet kutyus). Azt meg nem tudom, hova kéne kakilnia, ha van saját kertetek, vigye ki mindig a kapu elé az utcára a kutyát, vagy mi lenne erre a megoldás? Nekem ez is fura.

Ne érts félre, alapvetően egyetértek veled, egy kutya büdös, koszos, úgy általában gusztustalan (szerintem, de én nem szeretem a kutyákat), viszont ha neked az együttélés nem probléma, akkor ezek a felhozott elvárásaid nem reálisak a mindennapokban. Ha csak vendégként van jelen a kutya az életedben, akkor igen, akkor megvalósítható, de hogy tényleg évekig ez legyen a norma, az nekem nagyon szürreális (lehet, hogy csak a macskámból indulok ki, de esetében nem látom mindig előre, mikor akar felugrani a kanapéra -vagy esetleg már megtörtént-, nem tudok egyből ugrani és eldobni mindent a kezemből, hogy előzőleg még gyorsan letakarjam, az meg egyenesen nonsense, hogy amikor odajön mellém dorombolni, miközben én mondjuk dolgozom, akkor is hagyjak csapot-papot 5 perc után, hogy kezet mossak, amikor meg ha visszatérek a helyemre, a cica ugyanúgy ott dorombol és bújik és ember legyen a talpán, aki nem kezdi el tovább simogatni. Annyi előnye van, hogy ő legalább alomba kakil, a pázsit nem sérül sehol :D )

2021. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
#2 szerintem ezt a legegyszerűbben úgy lehet orvosolni, hogy nem nem szabad a kutyát felengedni a kanapéra. Nekem van kutyám, imádom, de nem engedem fel, mert szőrős / kutyaszagú lesz hamar a kanapé, na meg a segge is hozzáér, én meg lehet legközelebb oda hajtanám le a fejemet...van egy kényelmes fekhelye, azon legyen. Az nem zavar, ha a kertbe kakil, hova kakiljon, de alap, hogy utána az ember feltakarítja.
2021. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Sok kettős mércés!!Mikor egy NŐŐŐ kiírja, hogy a párom nem fogadja el a 40 macskám, akkor miért neki adtok igazat??
2021. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
#4 de itt nem arról van szó, hogy nem fogadja el, hanem, hogy a csávó mindent megenged a kutyának. Meg azon kiakadni, hogy a párja kezet mos kutyasimi után...hát ez alap dolog szerintem, jó én sem mosok minden egyes alkalommal kezet utána, de nem nézek furán senkire, aki igen.
2021. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van a kutyások (cicások, egeresek vagy kb. bármilyen háziállatosok) között egy szűk réteg akik ilyenek. Ők azok akik MINDENT megengednek az állatuknak a "szeretet nevibe" és az sem érdekli őket, ha ez így mindenki másnak rossz. Őket kikiáltják "gonosz embereknek" akik "utálják az állatokat".


Ezek nagy-nagy részhalmazt mutatnak azokkal akik képesek szájon csókolni/puszilni a háziállatot (különösen kutya vagy cica esetében) - fúj. Nekünk is voltak cicáink, de sosem éreztem erre késztetést. Továbbá ők azok akik a saját életüket teljesen alárendelik a háziállat igényeinek, akkor is, ha ez már-már szolgaiságnak tűnik egy külső szemlélőnek.

2021. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5.


Volt már fordított kérdés, ahol szintén ilyen problémák voltak és nagyon csúnyán leszidták a kérdezőt és bárkit aki egyetértett vele, mert "milyen dolog ez", "utálja az állatokat", "gonosz ember!". Nem emlékszem tökéletesen, de ott elkanászodott macska(?) volt a probléma forrása talán.

2021. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk kutyaskent nem ertem, hogy hova mashova sz.rjon szerencsetlen mint a pazditra, vagy gazdakent hogy felugyeljem, hogy amikor a kertben van ne sz.rjon? Lessem minden masodpercben, ha meg guggolna le dugjam be a segget? :D de abban egyetertek veled, hogy szedje fel a parod. A kanape meg olyan, hogy ott sem eletszeru egyutteles eseten mindig arra figyelni, hogy merre jar a kutya es ha fel akar ugrani akkor meg kelljen elozni, rarakni a pledet. Akkor vagy ne mehessen fel a kutya egyaltalan vagy legyen mindig ott a helyen a pled. A kezmosas meg olyan, hogy ha egyutt elsz a kutyaval akkor szinten nem eletszeru, hogy minden simitas utan kezetmoss, de ha te tudod kivitelezni, akkor engem nem zavarna, nem ertem, h a parodat is miert zavarja.

Szoval kicsit szerintem mindkettotoknek kompromisszumpekesebbnek kellene lennetek.

2021. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Na kedved kérdező...vegyél egy aldis drótos fűkaszát..pár ezer forint...mikor megnőtt a fű benne az aknákkal..kb 1-2hét..küld ki h vágja le a füvet...amíg vágja te kizárod..és csak akkor jöhet vissza ,ha otthon le takarította magát...

Egy életre megtanulja ,h a kutya nem "szrhat"a gyepre.

Ja és bárhogy sír bárhogy könyörög nem engedheted be...(nagyon büdös lesz...).

Utána lesz értelme a pázsit rendbe rakásának...Addig amíg a kutya oda bejárhat és a dolgát végezheti semmi értelme.

Max olcsó fűnek .


Ha most nem tudsz rajta változtatni...akkor nem lesz egy hosszú kapcsolat...pont mint a pázsitod.


Sajnos vannak elme roggyant állattartók...akik hlyére kényeztetik a kis kedvenceiket..felelősséget meg nem vállalnak érte..De ha szólsz akkor te vagy az állat ellenes.


Ha nem cselexel a következő fokozat az lesz ,h a kutyuska bele eszik a tányérba..fagyiba..és mi az h te nem eszel tovább...ő ugyan olyan család tag...stb..

2021. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Nálam az egyik ALAP szabály, hogy pont ezért, kutyás nővel sosem kezdek.
2021. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!