Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdte el ezt a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdte el ezt a nem figyelsz rám szöveget mostanság?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni mert nincs igaza. Ha nem így lenne nem mentem volna orvoshoz, nem segítenék neki sok dolgot elintézni még kérés nélkül is. Ha boltba megyek fejbe tartom a diétáját, igyekszem megkönnyíteni a mindennapokat hogy ne csak ő csinálja az itthoni dolgokat stb.

Bármilyen gondja van a szüleim is segítenek neki mintha a gyerekük lenne, többet mint a saját szülei és még ezzel a nem figyelsz rám szöveggel jön?


Én nem kérem meg semmire már, csak intézze a dolgait mert kész mizéria még macera ha netán megkérem így már nem teszem


2021. szept. 6. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Érzelmileg lehet ez...
2021. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De mièrt ide írod ezt? Mièrt nem felè kommunikálod?
2021. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki is. Egy darabig nem szóltam semmit de miután napi szinten valamiért megkapom ma kicsit erélyesebben rászóltam hogy elég
2021. szept. 6. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rászolni kell, hanem kommunikálni. Mièrt mondod ezt, mikor ezt meg azt megteszem pl?


Ne mond, hogy nincs rá semmi válasz...

2021. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet teljesen más dolgokra èrti ezt, nem arra, amit te tulajdonítasz figyelèsnek.

Nem magadban kène durrogni, rászolni, meg visszanyavalyogni, hogy nincs igazad, hanem konkrétan rákèrdezni, hogy mire gondol, miből èrzi ezt.

2021. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!