Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vehette fel ezt a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vehette fel ezt a fajta viselkedést mostanság?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nem akarom őt megkérdezni csak kíváncsi vagyok tippekre.


A lényeg hogy állandóan mostanában úgy csinál mintha nem lenne vele törődve vagy mindenért könyörögnie kellene vagy 100x elmondania mire megcsinálom, holott ez sosem volt így, mert akármilyen nehezen is de beszorítottam a "baját" a napirendembe, vagy kerestem rá megoldást.


2021. aug. 27. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Ő ilyen . Veled, hogy viselkedik? Ő is egyből ugrik?

Cseréld le.

2021. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, mert ő úgy érzi, hogy nem törődsz vele. Ami esélyes is, ha nem vele beszélsz erről, hanem itt kérdezel idegeneket.
2021. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!