Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig szerelmi szindrómás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szerelmi szindrómás leszek a laza kapcsolatomban mostanság. Hogy csináljam, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés

Mindent ugy csinál a srác ahogy nekem jo, ha több kell, többet nyujt, nem áll ellen joformán semminek. Nem zavarj ha rajongok érte, néha féltékeny, mondja hogy szeret (csak ugy, mert adott pillanatban azt érzi)stb, mindent befogad.

Szexen kivul is van kapcsolatunk egymassal szo szo.

Monogámban vagyunk.


Néhá hülyének is érzem magam, mikor át csapok szerelmes "idiotába". És olyankor hogy elüssem ezt, probálok vele komolyan beszelgetni a semmirol vagy visszatereljük szexre a dolgokat.


Nem akarok hierarchiát, hogy én a "behodolt csicska".



2021. ápr. 8. 08:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg mással ismerkedem(tudom aljas gerinctelen undorito)tőlem, mert egyelore jobb ötletem nincs.
2021. ápr. 8. 08:13
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van? A monogám jól alakuló kapcsolatod mellett mással ismerkedsz és tudod is, hogy gáz vagy. Szerintem neked nem való kapcsolat mostanság.
2021. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez laza kapcsolat. Nem más.
2021. ápr. 8. 08:19
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
irigylem az embereket, akik ilyen dramat csinalnak maguknak.
2021. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való laza kapcsolat, ha rossznak érzed, mert szerelmes leszel ami nem kölcsönös, zárd le és keress komoly kapcsolatot. Téged nem zavarna, ha a srác akivel komolyan ismerkedsz közben dugópajtit tart? Remélem érzed, hogy valami nem kerek.
2021. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom lezárni :(

Màr beszéltem vele erről is, megegyeztunk ha le is lesz zárva,(belegondoltam hogy ideig oraig menne is de aztan ugyis hiányozna)es közölte teljesen határozottan hogy nyugodtan menjek akkor, megkapom akkor is. Nem hagy kinlodni majd.

2021. ápr. 8. 08:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Szoval szakitas után is az ajtaja nekem mindig nyitva..en meg nem is bizom magamban hogy ne mennék be rajta.
2021. ápr. 8. 08:42
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez, beleszerettem a szexkapcsolatomba, aztán elköszöntem tőle, mert nem vagyok mazohista. Aztan 2 héttel ezelőtt újra felvettem vele a kapcsolatot, úgy néz ki sikerül is helyén kezelnem az érzéseimet. Gondolom neked is a szeretet hiányzik...
2021. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi hianyzik. Komolyan.

De jobban belegondoltamna szakitasba. Az nálunk kb egy szexualis szerepjatekkal érne csak fel.

2021. ápr. 8. 09:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Laza kapcsolatot olyannal alakíts ki, akitöl biztosan nem akarsz semmit. én idösebb növel csináltam ilyet, célzottan tudtam, hogy mások a párkapcsolati terveim, családot szeretnék, stb. olyat kerestem, aki felizgat, de biztosan nem felel meg a hosszú távú terveimnek. Ettöl még csináltunk közös programokat, jókat beszélgettünk, jókat szexeltünk, többször együtt is aludtunk. Hiánypótlásra "használtuk" egymást.

Fejleszd magad még, és tudd, hogy mit akarsz pontosan.

2021. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!