Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha valaki folyton olyanokat mondogat nekem "viccből" hogy fejbe verne egy kővel, meg jól elverne stb. Ezek egyszer valóra válnak?

Figyelt kérdés
Ezeket csak írja. Élőben nagyon visszafogott és csendes. Amikor ezek rosszul estek,akkor persze én vagyok a hibás,hogy hisztizek,meg besértősök. Amikor teljesen viccnek veszem,akkor állítja hogy komolyan írja. Ennek mégis mi a fene értelme van?
2021. szept. 8. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem várnám meg, amíg kiderül, hogy komolyan gondolja-e…
2021. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elverést még lehet viccesnek érteni. Bizonyos kontextusban!!

De a kővel való példázás az már valahogy másabb ... példába ültetni, hogy mivel fog bántani, amibe még játékosságot se lehet belemagyarázni, az már furcsán hangzik.

Vagy qrva szar humorérzéke van, vagy tényleg valami rejtett agressziója van.

2021. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Tudni kene milyen videojatekokat jatszik vagy milyen filmeket néz hogy azt hiszi ez poen meg stb
2021. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszélgetsz retardáltakkal?
2021. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
volt h azt írta hogy rátaposna a fejemre mert ezt érdemlem. Vagy betörné az orrom. Vagy arra ébrednék,hogy kővel üti a fejem. Hát valóban nem lehet már köré képzelni a viccet. Valahol olvastam, hogy ez is egy fajta szóbeli agresszió, és előbb utóbb megvalósul...
2021. szept. 8. 14:38
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes alakkal töltesz időt. Ha neked ez elfogadható, akkor maradj.
2021. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a valosagot nem meri kimondani, akkor szoktak "viccbe" csomagolni a mondanivalot. Vajon hogyan jutottatok el idaig? Nem volt randitok, ahol megcsillogtatta ezt a remek humorerzeket? Vagy senki mas nem hivott randira, igy jobb nincs alapon a retardalt ipse is jo lehet? Tenyleg nem ertem. Ennek merfoldekrol sugaroznia kene. Veled sincs rendben minden.
2021. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg hogy lett ez. De csak írásban ilyen, ellentetje annak akinek megismertem. Nem is akartam elhinni,hogy ezeket írja, annyira kedves meg aranyos volt élőben. Igazából miután kezdtek komolyabbra fordulni a dolgok, elkezdett kötekedni velem chaten minden szaron, és ezután jöttek ezek az ezt meg azt érdemelnél dolgok.
2021. szept. 8. 14:53
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Nem szeret, nem normális és veszélyes.
2021. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Bedoltel egy tipikus "rendes sracnak". Elobb eszre kell venni, ennek tuti van mas jele is. Tanulj belole.
2021. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!