Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan reagálnátok ha rájönnétek, hogy a barátotok facebookon a kapcsolati állapototokat, mi szeirnt együtt vagytok elrejtené bizonyos nő ismerősei elől?

Figyelt kérdés
Tehát csinált egy listát, hogy ismerősök láthatják h kapcsolatban vagytok, kivéve: és ott volt felsorolva pár csaj. Kérdőre vontam, de azt mondaj nem tud erről. Ez kamu. Sosem fogja megmondani az igazat. Ti mit tennétek? Ez nagyon bántó számomra.

2021. szept. 8. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy felkötném magam. Ezt nem lehet túlélni.
2021. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Megint valaki egy kamussal akar egyuttelni. Sok szerencset, mert boldogsag nem sok lesz.
2021. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én szakítanék, mivel egyértelműen azért rejtette el egyes nők elől, mert szeretne tőlük valamit, vagy már történt is valami. Még szeretne csajozni, de egyenlőre jó vagy neki te. Ennyi. Ha meg így áll hozzá, inkább ne rakta volna ki, hogy kapcsolatban van, de gondolom kellett a megnyugtatás, hogy márpedig ő mindenki előtt felvállalja, hogy barátnője van, így elhitetve veled azt, hogy ő milyen hűséges. De így nagyobb hülyeséget csinált a kis butus, szóval ez lapát.
2021. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Ez semmit nem jelent. A lapátosok meg menjenek el a sunyiba.
2021. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal rakhatná is vissza szinglire. Kikúrnám a fszba.
2021. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Mondanám hogy tegye szinglire az állapotát, ha nem mer felvállalni/talonban tart és válogathat a B-opciói közül. ;))
2021. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Na nekem ezért nincs kint soha semmilyen kapcsolati státusz :D


Hogy jöttél rá erre amúgy, hogy egyes nők nem látják a pasid státuszát? Érdekelne :D

2021. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Megnyitnám, megmutatnám neki. Nem kérdeznék semmit.

Azt mondanám, hogy akkor ezt most realizáljuk. A szeme előtt törölném az ismerőseim közül. Megmutatnám és elköszönnék.

Akinek van önbecsülése, tartása, ezt teszi.

2021. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondanám neki hogy nincs semmi baj. Tegye egyedülállóra, mert most már az. :) kamuzik, hiszen ezt be kell állítani, az se reális hogy régi beállítás mert amikor kitette azt ami most látható a többségnek, látta, illetve állíthatta volna nyilvánosra vagy csak az ismerősökre. De ő az ismerősök kivéve részt választotta, okkal. Nekem nem lenne kérdésem a továbbiakban, ezt a kérdést se tettem volna fel :)
2021. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
Mekkora szatok van csajok… ciki
2021. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!