Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy kapcsolatban, hogy egy nő másképp öltözzön, amint betölt egy bizonyos kort?

Figyelt kérdés

29 vagyok, mindjárt 30, a párom 33. Folyamatosan azzal jön, hogy közeledek a 30-hoz, ezért bizonyos ruhadarabokról le kellene mondanom, mert égetem magam, és ha ő is velem van, akkor őt is. Olyanokra gondol, mint pl. magas derekú farmersort rövid felsővel, A-vonalú miniszoknya, kisvirágos miniruha, skinny farmer stb. Szerinte mindent, ami nem ér minimum térdig, el kéne felejteni, mert a királylányos magamutogatás, egoizmus már nevetségesen hat egy 30 éves nőtől.

Félreértés ne essék, nem az alakom miatt mondja, sőt, az arcomon sem látszik a kor senki szerint, 22-nek szoktak nézni. Nem udvariasságból mondják, hanem úgy is kezelnek, és ha megtudják mennyi vagyok, elkerekedik a szemük. Nincs semmi löttyedés, hízás, ráncok.

Ha ezt elmondom, azzal jön, hogy a testvérének a nője is 31 évesen jól nézett ki, 32 éves korára pedig összezuhant a külseje, szóval várjuk ki a végét. Szerinte meg kellene értenem, hogy nem tartanak örökké a 20-as éveim és kicsit visszavenni.

Nekem egyre inkább hányingerem van tőle, és a szakításon agyalok, akármennyire is stimmel vele minden más, csak attól félek, más is így vélekedne.



2021. jún. 29. 16:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem ez nem normális. 30-hoz közelítek én is, szerencsére még senki nem akarta megmondani mit vegyek és mit ne fel. Azt veszel fel ami jól esik:) Ha meg párod nem áll le, én szakítanék a helyedben.
2021. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha összezuhan az alakod, akkor elkezdesz másként öltözködni, addig miért kéne vénasszonyosdit játszanod? :D Mintha nem 30, hanem 50-60 lennél mindjárt. Szerintem csak fél, hogy találsz nála egy jobb pasit, vagy te szebben "öregszel", mint ő, így te majdnem 30 évesen jóval kapósabb lennél, mint ő 33 évesen :D.
2021. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Tehát te elővigyázatosságból, mert "már" 31 vagy és az ő családi hagyományuk alapján 32-re nyilván szétesel, előre vedd fel a burkát? Kicsit visszavenni? Minimum térdig érjen?

Erényöv lesz alatta?


44 éves nő vagyok. Nem járok dolgozni extra miniben, mert munkahely meg a korom meg na... de 31 évesen te még életed virágában, nőiességed teljében, ha jó az alakod és jól érzed magad, azt hordd ami tetszik!!


Nem a részedről van királylányos magamutogtás, hanem az övéről egoizmus. Ezt ne hagyd, hogy irányítson, leuraljon.

2021. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Elvárható e? Ilyen nekem nincs. A párom úgy öltözik, ahogy szeretne, nem szabhatom meg neki, mit vegyen fel. Max. elmondom, én mit szeretnék, nekem mi tetszik, de ennyi. Az hogy egy korban mit ILLIK a másik szerint, az egy dolog, az ő kis szubjektív világa. Maximum neki, és az ő körében az embereknek nevetségesen hat, valakinek meg pont az tetszik. Az számít, neked mi tetszik. Fura h meg akarja szabni, meg oltogat, hogy ha ezt hordod az nevetséges. Igazából aláz. Nem fogadja el, hogy milyen vagy, szégyell, és inkább lealáz, kontrollálni akar, ahelyett hogy elfogadna téged.


Én nekem a barátnőm eléggé cuki, mintás ruhákban járt, tökre össze nem passzoló, szétesett ruhákban, de én imádtam ezt, így szerettem bele. Ő neki nem tetszett az én ruhám, de ez engem nem zavart, ő is elfogadott engem. Ez a normális.

F

2021. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy én is arra gondoltam, hogy a saját bizonytalanságát vetíti ki rád. Ne hagyd magad:) 1-es voltam
2021. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Ez ugye csak valami gyenge fiktív hülyeség egy műszakos inceltől?

Mégis ki hagyja, hogy ilyen baromságokat toljon a pasija? Meg mi köze a rövid szoknyának az egoizmushoz?

2021. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%

"Ez ugye csak valami gyenge fiktív hülyeség egy műszakos inceltől?"

Szerintem le kéne állni azzal, hogy a nőket szétalázzátok és incel fiúknak csúfoljátok. Komolyan kéne venni a problémáikat, normálisan válaszolni rá.

2021. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Ez aranyos, attól, hogy 30 fölött vagy nem kell megasszonyosodni. Nem beszélve arról, hogy azt hordd, ami neked tetszik, ebbe senki nem szólhat bele. Én 40 múltam, de ilyesmit simán hordok, a rövid felső, és a farmersort kivételével.
2021. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a problémát nem szeretném komolyan venni, mert lövésem sincs, miért hagyja magát egy 30 éves felnőtt nő ilyen baromságokkal fárasztani.
2021. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a 6-os.
2021. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!