Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egy ideje beszélgetek msn-en egy férfival, aki jelenleg kinn él külföldön a munkája miatt, de októberben jön haza. Az a helyzet, hogy amennyire csak lehetséges éteren keresztül, egymásba szerettünk. Nem találkoztunk még és a távolság miatt egyenlőre csak októberben tudunk legközelebb, amikor haza jön. Nem nagyon birom már én sem, rossz, hogy nem érinthetem meg végre és Ő is igy van ezzel. Azt mondta, menjek ki hozzá külföldre. A szüleimmel élek még és nem dijazzák ezt az ötlet, hiszen nem ismerik, tulajdonképpen még számomra is idegen, mivel még nem találkoztam vele soha. Elmondtam neki, hogy nem tudok kimenni sajnos hozzá, de megvárom őt, mert tényleg komolyan gondolom, hogy érdemes rá várni. Azóta nem nagyon beszélünk, nem ir, ha irok csak 1-2 szavas választ kapok. Rosszul esik, mert nem is rajtam múlik és szerintem érthető is a szüleim döntése. Rosszul esett neki, ezt mondta. Ez a tehetetlenség és a kétely lassan az őrületbe kerget. Mi a véleményetek erről? Talán csak játszott végig? Nem értem sajnos.

Köszönöm a hasznos válaszokat.


2010. aug. 31. 00:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
utalom az ilyen "talan?" kerdeseket. mi is csak arra tudunk gondolni, amire te!!
2010. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban rosszul esett neki, és ugy érzi hogy számára nem vagy olyan fontos hogy kimenyj hozzá csak azt várod hogy jöjjön.
2010. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Meglehet,hogy a jövőét is külfoldre tervezi egy egész életre,és ha most nem mentél el,mondhatni nm felelsz meg neki ezen a téren.Ha viszont mondtad neki hogy ha megismer és hazajon és majd idővel visszamész vele akkor ezesetben az a válaszom rá,hogy meglehet hogy csak egy kalandra tervezte ha elmennél.Bár biztosra nem tudni.
2010. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de Te kimennél? Ráadásul nem a szomszéd országban él, még csak nem is egy kontinensen..
2010. aug. 31. 00:15
 5/28 A kérdező kommentje:
ő kérdezte, hogy kimennék e vele huzamosabb időre, hogy ha jól megvagyunk. mondtam, hogy igen. utánna emlitette meg, hogy menjek ki hozzá most..
2010. aug. 31. 00:17
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy kitől kérdezed de én (00:14) nem hinném,hogy kimentem volna.Megértheti a helyzeted,hogy miért nem.Ő jobban jártas mindenben szerintem,csak elkenődött és járhatnak a gondolatok a fejében,de ez csak SZERINTEM.
2010. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jaj akkor értem.Hát akkor jól el lehet ken˝dve.Részemről az a legrosszabb ha valaki azt mondja,hogy például ezt megvessszük,aztán (mire betervezek mindent) lefújja.Nem tamadni akarlak semmi iylesmi,csak a én szemszögem állítom fel magamból kiindulva,hátha ő is így gondolja.
2010. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ne menj ki hozzá!!

Nem ismered, az is lehet, hogy végig csak hazudott neked!

2010. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
00:14! köszönöm! Remélem azért ha hazajön akkor azért még szeretne majd találkozni.. :s
2010. aug. 31. 00:23
 10/28 anonim ***** válasza:

Most komolyan, élőben még nem is találkoztatok, ami teljesen más, mint egy virtuális társalgás, és elvárná, hogy rohanj, szaladj, utazd át a fél világot? Talán ha már rengeteg idő eltelt volna, már ismernétek jól egymást, és biztosan megőrültök egymásért... De így... Ráadásul te még vársz is rá, október az nincs olyan messze. Ha meg bejönne a dolog, itthagynád az országodat, a szeretteidet.

Semmi normális oka nincs arra, hogy megsértődjön. A szüleid racionálisan tanácsolták azt, amit.

Tisztázd a pasival, hogy nem megbántani akartad (és ne zsaroljon érzelmileg - máris, holott még egy pár sem vagytok), és mivel úgyis jön haza nemsoká, legyen türelmes, és majd találkoztok.

Szerintem.

2010. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!